reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja mialam praktycznie zero objawow, minimalna tkliwosc piersi prwnie po progesteronie, ale to tez tak, ze musialam sie doszukiwac. Wiekszosc dziewczyn nic nie ma. Cokolwiek z objawow to i tak beda leki.m najprawdopodobniej.
Oj Mieciu, ja juz schizuje podwojnie i potrojnie. Nie pomaga czytanie ksiazek, ogarnianie domu, juz chyba i relanium nie pomaga. Chcialabym juz betowac w 7 dpt, ale tak niekomfortowa mam sytuacje, beda goscie i nie chce, choc mialabym juz spokoj w glowie i wiedziala na czym stoje.
 
Cześć Dziewczyny,
@Sol, mocne kciuki za betę do nieba, czekamy z Tobą do 19 ale mam nadzieję, że się zlitują nad mamusią oczekującą i dadzą wcześniej te wyniki! :D [emoji110][emoji110][emoji110]
@Agniecha1508 mocno wierzę w Twojego Mochikanina, niech się rozkręci i zaowocuje piękną ciążą. [emoji110][emoji110][emoji110] [emoji173]️
@annemarie Kochana powodzenia na wizycie. [emoji173]️ Daj znać co doktorek powiedział i kiedy transfer. :) Mam nadzieję, że tym razem będziesz przejmować się już tylko mdłościami i stresować jakie imię dać dziecku i niczym więcej. :*
@gosia321 Gosieńko, pięknych widoków, daj ciotkom później znać co u Oliwki słychać. :D Ciekawe jaka już jest duża. [emoji173]️

Miłego dnia. :*
Kochane powodzenia kciuki mocno zacisniete
Szczegilnie za walczacego silacza Agniechy [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179][emoji256][emoji256] ahh no za bete na wysokosciach Sol tez [emoji110][emoji110][emoji256][emoji256] i za ostatnie juz szczesliwe podejscie do crio annamarie [emoji179][emoji179][emoji179][emoji256][emoji256]
A co sobie tez zycze cudnych widokow [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Kochane powodzenia kciuki mocno zacisniete
Szczegilnie za walczacego silacza Agniechy [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179][emoji256][emoji256] ahh no za bete na wysokosciach Sol tez [emoji110][emoji110][emoji256][emoji256] i za ostatnie juz szczesliwe podejscie do crio annamarie [emoji179][emoji179][emoji179][emoji256][emoji256]
A co sobie tez zycze cudnych widokow [emoji7][emoji7][emoji7]
Gosiu, niech chociaz u Ciebie bedzie pieknie i normalnie❤️❤️❤️I u wszystkich innych , cobyscie porami nie musialy trzasc:)
 
Cześć Dziewczyny,
@Sol, mocne kciuki za betę do nieba, czekamy z Tobą do 19 ale mam nadzieję, że się zlitują nad mamusią oczekującą i dadzą wcześniej te wyniki! :D ✊✊✊
@Agniecha1508 mocno wierzę w Twojego Mochikanina, niech się rozkręci i zaowocuje piękną ciążą. ✊✊✊ ❤️
@annemarie Kochana powodzenia na wizycie. ❤️ Daj znać co doktorek powiedział i kiedy transfer. :) Mam nadzieję, że tym razem będziesz przejmować się już tylko mdłościami i stresować jakie imię dać dziecku i niczym więcej. :*
@gosia321 Gosieńko, pięknych widoków, daj ciotkom później znać co u Oliwki słychać. :D Ciekawe jaka już jest duża. ❤️

Miłego dnia. :*
Kochane kciuki mocno zaciśnięte ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

@annemarie współczuję Ci bardzo ale w następnym cyklu wszystko pójdzie jak trzeba ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Mieciu85 dobrze że z krokiem wszystko dobrze a infekcja szybko minie❤️❤️❤️❤️❤️

@gosia321 kciuki za super wyniki✊✊✊✊

Ja już się nie mogę doczekać poniedziałku by wiedzieć kiedy ten wielki dzień będzie i zabiorę swoje kropki do domu:)
 
Ale to podczas stymulacji juz ? Czy podczas brania gonapeptylu tez? Ile dni po zacze iu stymulacji? Miałaś być po prostu w klinice tego dnia czy na jakąś konkretną godzinę?
Ja mialam krotki protokol i bez gonapepthylu takze nie uniem ci odpowoedziec. Zawsze od razu mualam stymulacje i 6 dnia kontrola jak jajka rosna a pozniej co dwa dni monitoring
 
reklama
Hej Girls
Mam do oddania termin na prenatalne w krakowie dobre usg dr nocon 6 wrzesnia o 19.15 ktoras zainteresowana? Jak nie to odwoluje :)
 
Do góry