reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mieciulku i co lekarz powiedzial? Jakie leki? Jak sie czujesz?

Dzoasienko kochana jest lepiej, w szpitalu sprawdzili mocz i byla infekcja, a krwi i skrzepow lecialo z moczem coraz wiecej z kzda wizyta w toalecie. Dostalam antybiotyk powiedziala, ze do 34 tyg ciazy jest bezpieczny, nazywa sie nitrofurantoin przez tydzien brac i sprawdzic mocz po tygodniu. Juz po pierwszej tabletce jak sie obudzilam rano bylo o niebo lepiej i nie bylo juz krwi i nie bolalo, bo wczoraj myslam, ze pecherz eksploduje przy kazdej wizycie. Powiedzieli, ze dla zelka nie jest to grozne, byloby jakbym tego nie leczyla. Dzis zostalam w domu. Teraz mnie kusi zeby w weekend na prywatne usg tu jechac zeby sie upewnic ze wszystko tam ok i nic sie zelkowi nie stalo. Dziekuje wam kochane za wszyskie rady wczoraj w momencie mojej paniki [emoji173]️
 
reklama
Dziewcynki życzę w dniu dzisiejszy Wam i sobie samych pozytywnych i cudownych wieści.
@Sol @Mieciu85 - dziewczynki całym serduchem mega [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
No u Nas wiadomo- że nic nie wiadomo:frown: szykuję się fizyczne do transferu - golenie , szykowanie leków i zapasu wody. Wyjazd po 10.
Psychicznie - hymmm chyba już się poddałam , że nic z tego :unsure:

Agniecha dziekuje bardzo kochana za [emoji110][emoji110] juz lepiej. Ja calym sercem za twoim wojowniczkiem, oby dzis byl dobry dzien[emoji173]️[emoji173]️
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
SIERPIEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-08-30 Sol beta !!
2018-08-30 Agniecha1508 transfer !! ✊✊
2018-08-30 annemarie wizyta przed crio
2018-08-30 gosia321 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-08-31 Olk@24 wizyta przed crio
2018-08-31 Szczescie1986 wizyta przed crio
2018-08-31 Gosia892 badanie połówkowe
2018-08-31 NadziejaJest wizyta przed crio
2018-09-03 Agonia777 wizyta przed crio
2018-09-03 Monika2311 transfer !! ✊✊
2018-09-04 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-06 Barburka podglądanie maluszka ❤️
2018-09-06 martuska09 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-08 Iskra_82 termin porodu
2018-09-10 lafantynka podglądanie maluszka ❤️
2018-09-11 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-11 Pralinqa wizyta przed rozpoczęciem stymulacji
2018-09-12 nadziejaprzedewszystkim termin porodu
2018-09-17 tina35 pierwsza wizyta u Lewego
2018-09-20 Gosia892 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu
2018-09-29 Barburka termin porodu
2018-09-30 shaggy termin porodu
2018-10-19 Maryanka termin porodu
2018-11-01 mmileczkaa termin porodu
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-14 redferrari termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Cześć Dziewczyny,
@Sol, mocne kciuki za betę do nieba, czekamy z Tobą do 19 ale mam nadzieję, że się zlitują nad mamusią oczekującą i dadzą wcześniej te wyniki! :D ✊✊✊
@Agniecha1508 mocno wierzę w Twojego Mochikanina, niech się rozkręci i zaowocuje piękną ciążą. ✊✊✊ ❤️
@annemarie Kochana powodzenia na wizycie. ❤️ Daj znać co doktorek powiedział i kiedy transfer. :) Mam nadzieję, że tym razem będziesz przejmować się już tylko mdłościami i stresować jakie imię dać dziecku i niczym więcej. :*
@gosia321 Gosieńko, pięknych widoków, daj ciotkom później znać co u Oliwki słychać. :D Ciekawe jaka już jest duża. ❤️

Miłego dnia. :*
 
@Mieciu85, jak tam? Antybiotyk dostałaś?

@Sol, dawaj znać jak beta!!!!

Tak kochana wlasnie dzoasce strzeilam referat, mam antybiotyk i jest lepiej. Dziekuje jesczze raz kochane za tyle zainteresowania i zyczliwosci, mieciu sie wczoraj bardzo zestresowal, ale bylam pozytywnie zaskoczona, ze lekarz kazal mi przyjechac do szpitala bo tu to zwykle olewaja, a tym razem mnie zaskoczyli i nawet abtybiotyk, a nie paracetamol dostalam [emoji38]
 
Mieciu zapalenie pęcherza to niestety częsta przypadłość ciężarnych. Dostaniesz pewnie antybiotyki. Bardzo dużo pij, mocz najlepiej mieć bardzo rozwodniony wtedy wypłukujesz bakterie.

Dziekuje motylku [emoji8] wlasnie wydaje mi sie, ze ta infekcja z mojego ciaglego chodzenia do toalety o podcierania sie zeby zobaczyc czy nie plamie, moze za bardzo zatarlam i baktetie sie wprowadzily, do tego encorton, ktory uposledzil realcje obtonna i byla rzez niewiniatek w toalecie. A jak ty sie kochana czujesz? Plamienia ustaly zupelnie?
 
@Sol kciuki zaciśnięte baaaardzo mocno! ✊Będzie dobrze!❤️ Czekam na wieści z niecierpliwością:)
@Agniecha1508 kciuki za transfer! Myślami z Toba! Odzywaj się jak się czujesz:)
@annemarie Oby wszystko potoczyło się po Twojej myśli!! ✊✊✊ dawaj znac jak poszło!;)
@gosia321 kochana daj znac jak maluszek po wizycie❤️ Liczę na foto!!:)Ps. Na kiedy masz termin??
 
Dzoasienko kochana jest lepiej, w szpitalu sprawdzili mocz i byla infekcja, a krwi i skrzepow lecialo z moczem coraz wiecej z kzda wizyta w toalecie. Dostalam antybiotyk powiedziala, ze do 34 tyg ciazy jest bezpieczny, nazywa sie nitrofurantoin przez tydzien brac i sprawdzic mocz po tygodniu. Juz po pierwszej tabletce jak sie obudzilam rano bylo o niebo lepiej i nie bylo juz krwi i nie bolalo, bo wczoraj myslam, ze pecherz eksploduje przy kazdej wizycie. Powiedzieli, ze dla zelka nie jest to grozne, byloby jakbym tego nie leczyla. Dzis zostalam w domu. Teraz mnie kusi zeby w weekend na prywatne usg tu jechac zeby sie upewnic ze wszystko tam ok i nic sie zelkowi nie stalo. Dziekuje wam kochane za wszyskie rady wczoraj w momencie mojej paniki [emoji173]️
Baaaardzo się cieszę ze już lepiej się czujesz! Kurcze jak nie urok to sra****!! Zawsze coś :angry: dbaj o Was kochana! Odpoczywaj! :)
 
reklama
Ja też wczoraj z powodu plamień byłam na IP. Trafiłam na fajnego lekarza. Zbadał, zrobił USG, wypytał o leki jakie przyjmuje. Komentował dlaczego biorę tak drogie leki skoro luteina jest refundowana. Opis USG sto razy lepszy czyli dokładniejszy niż u mojej docent. Poważnie zastanawiam się czy nie wybrać się do niego za tydzień.
Nie przejmuj się gburami.
Panie z IP poinformowały mnie o moich prawach. Prawdą jest że nie możemy tak sobie latać z plamieniami na IP ale mamy prawo do badań bez kolejki w przychodni u ginekologa na NFZ. W przypadku odmowy przyjęcia trzeba prosic na piśmie potwierdzenie odmowy. Z tym pismem możemy iść na IP i przyjmą nas bez gadania. Więc jak zwykle trzeba się szarpać.
U mnie na IP lekarz powiedział i napisał również na wypisie , że za każdym razem jak wystąpi plamienie mam się do nich zgłosic.
A co do ginekologów na NFZ.. w najbliższej obok mnie przychodni ostatnia wisiała kartka " z powodu urlopu nie czynne do " .. :o
 
Do góry