reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak tam u was zaraz po transferze bylo w pierwszym dniu? Ja tych pierwszych chwil juz nie pamietam. Mialyscie przelewanie sie w brzuchu, niby takie bulgotanie?

Patrzac po rozpisce w 1 dpt blastki wychodza z otoczki, czyli jak bylo AH to chyba powinny latwiej wyjsc. Ale co do objawow takich jak bulgotanie?

Kurcze, znow na nowo czlowiek to wszystko przezywa a pamiec jak ser szwajcarski i znow zaczyna sie dopatrywanie, analizowanie, szukanie. Chyba ciezko sie oduczyc.

Ja nic nie czuje oprócz wielkiego apetytu ;) ;)
 
Dzięki Dziewczyny za porady, na razie leżę bez życia, zimno mi ale nie mam gorączki, co gorsza temperaturę mam 36,9. Zawsze była 37,2 odkąd jestem w ciąży. Nie mam siły wstać z łóżka, więc leżę pod dwoma kołdrami. Co za porażka. :/
Oj biedna! Bo z tą pogodą jak nie urok to sraczka... teraz w dzień gorąco, rano zimno.. i coś Cię machnelo :/ popij sobie gorących malinek będzie Ci lepiej... zdrówka Wam!
 
Kochane wszystko dobrze dziecko zdrowe jak rzepa ;) na 90% dziewczynka Marysia
 

Załączniki

  • 20180828_140341.jpg
    20180828_140341.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 80
Cos mi te leki hormonalne ostatnio nie sprzyjaja. Znow mam z rana takie problemy jakby z zaparciem a jednak towarzysza temu lekkie skurcze zanim wkoncu mi sie uda wyproznic. Nospa tu nie pomaga cholercia. Boje sie, ze to bedzie mialo zly wplyw na implantacje. Czy ktoras z was tak miala, problemy jelitowe przez leki hormonalne jeszcze przed potwierdzona beta? Jak temu zaradzic? Dieta watrobowa lub jelitowa? Moze doraznie jakies leki?
Progesteron, nospa hamują skurcze ale nie tylko macicy, ale też mocno zwalniają perystaltykę jelit. Treść zalega, twardnieje i zaparcie gotowe. Organizm chce się tego pozbyć a nie może, stąd bolesne skurcze.
Syrop lactuloza jest łagodny ale skuteczny i bezpieczny. Pij przed posiłkiem 1 lub 2 razy dziennie przez kilka dni. Lub czopki glicerynowe.
 
reklama
Do góry