reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
coś ostatnio wspominała o gonalu. Teraz tez po gonalu dopiero te jajca rosły. Ale to jeszcze do przegadania mam nadzieję, bo dzisiejsza wizyta była trochę expresowa. Ja bym chciała ten zestaw co w macierzyństiwe, ale w sumie mieszanka gonalu i menopuru też by miała taki sam skład, no zobaczę bo tam wykmini - będę patrzec na ręce :D
W ogóle po urlopie wróciła - strzaskana słońcem jak nie wiem i cały fejs w takich kropeczkach (jak uczulenie od słońca) - oj będzie schodziła skóra, będzie :/
Ha, ha, ha...urlop:-D:-D:-D
Toż to efekt lasera frakcyjnejgo. Też kiedyś trafiłam na wizytę u niej po zabiegach odmładzający:)
I nie chcę Cię straszyć, ale takie expresowe wizyty to u niej standard - ale za to nie trzeba czekać:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję Gosiu :*
A może tak właśnie miało być Kochana. Uda się tym razem - masz ładne zarodki wyprodukowane, leczenie od Pasikonika wdrożone więc głowa do góry! :* ;)
Tak staram się sobie wmówić. W sumie to ja się uparłam na te histero. Tylko z jednej strony nadal nie wiem czy w środku wszystko w porządku a z drugiej jeżeli coś by usuwali i doszło by do krwawienia to pewnie by nie chcieli robić transferu. Sama nie wiem już co o tym myśleć czy zabieg by pomógł czy zaszkodził:confused:. Wiem że tego cyklu nie chcę stracić co ma być to będzie :blink::blink:
 
Do góry