reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, dziewczynki, mam pierwszy wynik badań immuno - p.ciała przeciwplemnikowe ASA - wynik dodatni, 54,99. To chyba niedobrze, prawda?

Tyle na temat znalazlam, u nas sperma nigdy tematem ba szczescie nie byla.
Wychodzi na to ze sa lekko podwyzszone , tragicznie to nie wyglada❤️
 

Załączniki

  • B3EB7C50-055A-4483-A282-AFF58BF11D79.png
    B3EB7C50-055A-4483-A282-AFF58BF11D79.png
    162,6 KB · Wyświetleń: 63
Po becie nie miałam się z kim skonsultować, bo moja lekarka wyjechała po transferze bez słowa. Jakkolwiek beta ładnie rosła ale w moim odczuciu nie była aż tak powalająca, by stwierdzić jednoznacznie, że to bliźniaki. Dopiero na usg wyszło, że zostały ze mną dwa maluchy. [emoji4] Tylko USG prawdę powie ile kropków zostało. Z betą różnie to bywa. Na jej podstawie nie można stwierdzić ile maluchów zostało.
To też nieelegancko z jej strony! A pamiętasz w którym dniu po transferze miałas pierwsze usg? Sorrki że tak męczę :)
 
Jak tam u was zaraz po transferze bylo w pierwszym dniu? Ja tych pierwszych chwil juz nie pamietam. Mialyscie przelewanie sie w brzuchu, niby takie bulgotanie?

Patrzac po rozpisce w 1 dpt blastki wychodza z otoczki, czyli jak bylo AH to chyba powinny latwiej wyjsc. Ale co do objawow takich jak bulgotanie?

Kurcze, znow na nowo czlowiek to wszystko przezywa a pamiec jak ser szwajcarski i znow zaczyna sie dopatrywanie, analizowanie, szukanie. Chyba ciezko sie oduczyc.
 
Jak tam u was zaraz po transferze bylo w pierwszym dniu? Ja tych pierwszych chwil juz nie pamietam. Mialyscie przelewanie sie w brzuchu, niby takie bulgotanie?

Patrzac po rozpisce w 1 dpt blastki wychodza z otoczki, czyli jak bylo AH to chyba powinny latwiej wyjsc. Ale co do objawow takich jak bulgotanie?

Kurcze, znow na nowo czlowiek to wszystko przezywa a pamiec jak ser szwajcarski i znow zaczyna sie dopatrywanie, analizowanie, szukanie. Chyba ciezko sie oduczyc.
W 1 dpt spałam jak zabita, ledwo z łóżka wstałam i byłam zamulona. ;)
 
reklama
Jak tam u was zaraz po transferze bylo w pierwszym dniu? Ja tych pierwszych chwil juz nie pamietam. Mialyscie przelewanie sie w brzuchu, niby takie bulgotanie?

Patrzac po rozpisce w 1 dpt blastki wychodza z otoczki, czyli jak bylo AH to chyba powinny latwiej wyjsc. Ale co do objawow takich jak bulgotanie?

Kurcze, znow na nowo czlowiek to wszystko przezywa a pamiec jak ser szwajcarski i znow zaczyna sie dopatrywanie, analizowanie, szukanie. Chyba ciezko sie oduczyc.
Bulgotanie to predzej od progesteronu :)
 
Do góry