reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Mi lekarz zwrócił uwagę, żeby nie suplementować żelaza przed i po transferze. Nie jest to dobre przy ivf. Podobno dopiero od 12 tyg. ciąży można. Z probiotykami to do końca nie wiem, ale tylko na niektórych jest napisane, że można stosować w ciąży. Na pewno nie zaszkodzi magnez. Ja przed i tuż po transferach ograniczałam inną suplementację do minimum, tylko nospa, magnez, witam D3. Ale może to nie jest super wyznacznik, bo moje transfery się nie udały. Powodzenia jutro! Trzymam kciuki!
A znowuz zarowno mamaginekolog jak i pan tabletka i polskie towarzystwo ginekologiczne zaleca suplementowanie zelaza juz w trakcie przygotowan do ciazy.
Zelazny zestaw to kwas foliowy, jod, zelazo, D3.
 
reklama
Ja niestety nie mam jeszcze dzieci, jedynie dwa pieski które tak traktuje :) dwa kundle 4 lata różnice obydwa że schroniska:) śpią z nam w łóżku i radzą na wszystkie sposoby, z jednym mam problem bo chce wszystkich gryźć i musimy mocno uważać ostatnio kuriera ugryzł :) ale gdyby nie one to byłoby bardzo ciężko... Tak bym chciał dziecko wychować z psami, zarazić je miłością i pasja do zwierząt :)
Zarazisz, spokojnie. Trzeba wierzyć.
 
Najwazniejsze kochana odpoczywaj, moze moglabys malutka komus zaufanemu pod opieke jutro dac jesli twojego meza nie ma i lezec palckiem, bo wiadomo jak to przy dziecku. Moj tez caly weekend za granica i same sie bujamy.Tak spotkanie kroliczkow obowiazkowe :) moim zdaniem musisz utrzymywac ten poziom progesteronu zeby dramatucznie nie spadl bo to chyba niedobre wiec ja bym to samo aplikowala jutro. Jak bys byla w potrzebie to ja mam 2 pudelka crinone i zapas lutniusa wlasnie do mnie jedzie wiec jak cos to pisz.
Jutro mamy kino od rana więc będzie leniwie. Ciężko tak ja komuś w BH podrzucić ale damy radę. Na pewno nie będę się forsowac.
Mój M wyjechał na tydzień w ramach pracy więc jestem skazana na opiekę nad króliczkiem. Ale dziś była grzeczna. Musimy dać radę x
 
reklama
Do góry