reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sol, az mi serce stanelo jak to przeczytalam, dobrze ze lezysz spokojnie i dodatkowy progesteron aplikuesz, to chyba najlepsze co mozemy dla kropka zrobic. Tak jak dziewczyny pisza tez wierze ze bedzie ok, moze krwiak, a moze progesteron za nisko spadl, a teraz jak podciagniesz to bedzie dobrze. Az szkoda ze nie jestem blizej bo bym wsiadla w auto z moim kroliczkiem z duracella do twojego prZyjechala i z toba siedziala :***. Trzymaj sie kochana i dbaj o siebie.
Kochana jesteś. Zobaczymy. Już się pogodziłam że Ci na być to będzie. Króliczki na pewno musimy kiedyś spotkać :)
Co do mojego progesteronu to zapodalam dziś odlot, nie wiem czy nie za dużo. No i co mam w razie czego zrobić jutro. Kontynuować te końskie dawki?
 
Masz opcje isc na Bete Sol?
Bo zrec tyle prg nie ma sensu, okresu i tak nie zatrzyma, jedynie brzuch cie bedzie jeszcze vardziej bolal, poleci mnie jak spadnie wartosc we krwi to chlusnie na dobre. Zrob rano test , jak nie mozesz na Bete i pojutrze jeszcze raz... zobaczymy co kreska mowi. Qwa jakie to wszystko ciezkie:(
 
Masz opcje isc na Bete Sol?
Bo zrec tyle prg nie ma sensu, okresu i tak nie zatrzyma, jedynie brzuch cie bedzie jeszcze vardziej bolal, poleci mnie jak spadnie wartosc we krwi to chlusnie na dobre. Zrob rano test , jak nie mozesz na Bete i pojutrze jeszcze raz... zobaczymy co kreska mowi. Qwa jakie to wszystko ciezkie:(
Na bete pójdę we wtorek. Dopiero wtedy mnie przyjmą o ile jeszcze będzie warto.
Na razie się uspokoiło ale nie wiem, jestem spokojna ale nadzieji sobie nie robię.
Wpakowalam w siebie dużo, dużo progesteronu. Nie wiem jak się jutro z tego wyplącze.
Jak zrobiłam test po tym krwawieniu to pokazał mi 2-3 tyg czyli git. Ale jutro to może być zupełnie inna inszość i jak mi pokaże 1-2 to znaczy że beta spada i już po wszystkim...

Dam znać. Dziekuje Ci kochana za Twoja troskę.
 
@Sol strasznie mi przykro. Jak sytuacja, zatrzymało się trochę to krwawienie? Moim zdaniem nie ma sensu nigdzie jechać. Za wcześnie. Połóż się, weź nospę, magnez, dodatkowy progesteron. Jutro też. I sprawdź betę jak tylko będziesz mogła. Przytulam.

@Ozis - ja mam 3 psiaki - 1 ze schroniska, 2 zgarnięte z ulicy. Też je kocham jak dzieci. I też ze mną śpią :)

@NataliaNNN, mój progesteron był cały czas ok 26-27.
 
Kochana jesteś. Zobaczymy. Już się pogodziłam że Ci na być to będzie. Króliczki na pewno musimy kiedyś spotkać :)
Co do mojego progesteronu to zapodalam dziś odlot, nie wiem czy nie za dużo. No i co mam w razie czego zrobić jutro. Kontynuować te końskie dawki?

Najwazniejsze kochana odpoczywaj, moze moglabys malutka komus zaufanemu pod opieke jutro dac jesli twojego meza nie ma i lezec palckiem, bo wiadomo jak to przy dziecku. Moj tez caly weekend za granica i same sie bujamy.Tak spotkanie kroliczkow obowiazkowe :) moim zdaniem musisz utrzymywac ten poziom progesteronu zeby dramatucznie nie spadl bo to chyba niedobre wiec ja bym to samo aplikowala jutro. Jak bys byla w potrzebie to ja mam 2 pudelka crinone i zapas lutniusa wlasnie do mnie jedzie wiec jak cos to pisz.
 
reklama
Na bete pójdę we wtorek. Dopiero wtedy mnie przyjmą o ile jeszcze będzie warto.
Na razie się uspokoiło ale nie wiem, jestem spokojna ale nadzieji sobie nie robię.
Wpakowalam w siebie dużo, dużo progesteronu. Nie wiem jak się jutro z tego wyplącze.
Jak zrobiłam test po tym krwawieniu to pokazał mi 2-3 tyg czyli git. Ale jutro to może być zupełnie inna inszość i jak mi pokaże 1-2 to znaczy że beta spada i już po wszystkim...

Dam znać. Dziekuje Ci kochana za Twoja troskę.
Oby to byl krwiak :hmm:
 
Do góry