reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Sol kochana całym sercem z Tobą !!!
Wierzę że to tylko jakiś krwiaczek który Cię tylko straszy !!! Trzymam kciuki żeby jutro wszystko się uspokoiło [emoji110][emoji110][emoji110] wielka szkoda że nie masz gdzie podjechać na usg...
Ja wierzę że kropkowi nic nie jest i tylko nie potrzebnie straszy mamusie !!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kochana jesteś. Oby, obu x
 
reklama
wieczorna zmiana - BRAWO MY !!!
20180826_200224.jpg
 

Załączniki

  • 20180826_200224.jpg
    20180826_200224.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 547
Hehehehe takiej wariatka to tu jeszcze chyba nie bylo:) przepraszam że was tak zameczam idę na loda do sklepu wam też polecam :)
Haha oj byly byly nic sie nie boj..ja z tych co sikaja 7dpt 3 dniowych zarodkow i potem codziennie [emoji14] a 8dpt polecialam na bete...
oj uwierz ze były i miały jeszcze lepsze pomysły :D [emoji14]
Prawda dziewczyny??? :D :p
No ba!
wieczorna zmiana - BRAWO MY !!!
Zobacz załącznik 892013
Ej sporo tego masz! Ile Ty kwasu foliowego w siebie ladujesz? :D bo skoro acidum folicum, pregna, ferti witaminy? Zebys nie swiecila w nocy :D
 
Dziewczynki dopiero Was nadrabiam - ufff prawie koniec. Dla tych co płaczą - podstawiam rękaw na otarcie smarków. Dla tych co się cieszą - cieszę się z Wami. Wyczytałam , że @redferrari wyrzuciła fotkę dzidziaka - gratuluję piekny. Za pozostałe czymam ✊✊✊ calym serduchem. Miłej niedzieli dla odpoczywajacych i pracujących tak jak ja.
Czyli nie byłam dzisiaj sama :D
@Biedroneczka83 A Ty kiedy transfer??? Co tak cicho siedzisz w krzakach??? [emoji14]
Mi tam nie odpisuje :p
Witajcie dziewczyny. Niestety zaczęłam dzis krwawic. Jest nie dobrze.
Żywa, czerwona krew. Sporo...
Nie mam gdzie jechać, nie mam co zrobić. Pozostaje czekać... Dziś mam termin miesiączki.
Bardzo mi smutno :(
Sol kochaniutka, u mnie to oznacza jedno. Ale u wielu dziewczyn skończyło się dobrze. Jak teraz sytuacja? Uspokoiło się coś? Myślami w Tobą!! :*
Ale ja nie wiem o kim mówicie. Kto to jest Malinowski?
Malinowski to immunolog z Łodzi. Jest też ginekologiem, ale IVF nie robi. Jest dość drogi, ale to dlatego, że większośc badań które masz sprzed kilka miesięcy każe powtarzać, bo lubi mieć świeże wyniki. Jestem na wątku o poronieniach i jak u nas wujkiem "naszych" dzieci jest Paśnik, tak tam dziewczyny rodzą dzięki Malinie. On baaaaardzo kompleksowo podchodzi do wszystkiego. Ale wiadomo - jak ktoś zachodzi naturalnie to te pieniążki, które my dajemy na procedurę można przeznaczyć na leczenie i diagnostyke u Maliny. My wydajemy krocie na ivf więc musimy szukać tańszych (może niekoniecznie mniej skutecznych) rozwiązań.

A jutro sobie tranferuje i wlasnie dwa ;) no zobaczymy....
nie mam za bardO czasu siedziec często na forum
AAAsz ty niedobra a jak wywoływałam do odpowiedzi to cichutko siedziałaś :p

Dziewczyny ja sie paskudnie dzisiaj czuje, nie moge sie ruszyc. Od rana leze w lozku, rece i nogi bola, w podbrzuszu boli a najgorsze ze nie wiem dlaczego. Tak jakby zatrucir a z drugiej strony bol miesci jak na grype. Dzisiaj biore 4 dzien estrofem ale nie wiem czy to moze byc to bo nigdy na nim mi nic nie bylo. Boje sie ze to stres, przechodze przez rozwod rodzicow i dzisiaj mialam bardzo ciezko rozmowe z tata :( Az sie boje miec problem ze stresem bo kiedys wyladowalam w szpitalu na kilka miesiecy bo przestalam chodzic! Trzymajcie kciuki aby wszystko poluzowalo!
Trzymamy trzymamy!!! Asiunia kiedyś będzie dobrze, musi :*
Zobacz załącznik 891980
Witam wszystkie forumowe Ciocie ❤️
Mam na imie Karolinka - przyszłam na świat siłami natury 21.08.2018r. o godzinie 14.52 ❤️
Ważę 3400 gram, 55 cm, i dostałam 10/10 w skali Apgar.
Jesteśmy już w domku - i uczymy się siebie nawzajem ❤️
Dziekujemy za wszystkie dobre i ciepłe słowa.
I prawdą jest to że szczęścia nie można sobie kupić - ale można je sobie urodzić ❤️
My po po 6 latach walki doczekaliśmy się tej chwili ❤️
I Każdej w Was z calego serca życzymy takiego finału❤️❤️❤️
Witaj na świecie piękna Karolinko!! Rośnij o taaaaaaka duża na uciechę mamusi :D :) Encka dużo zdróweczka dla Was :)
Stymulacje zaczne pewnie kolo konca wrzesnia bo wczesniej antyki..no i dlugi protokol.
No wlasnie metliku sie obawiam...O suplementy oczywiscie ze poszly w odstawke ;)
Ale juz wracam wracam.
Ja też się obraziłam na suple ostatnio :D

Wykazano obecność mutacji C677T w jednym z alleki genu MTHFR
☹️
Jaki to możesz mieć wpływ na procedurę in vitro? Ktoś też to ma?
Ja taką mam i u mnie akurat ona w ogóle nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - jak zaczęłam kombinować z metylowanymi witaminami to mi się wyniki pogorszyły.

No i zrobiłam test sikany w 5 dpt oczywiście negatywny :( możliwe bo tak gdzieś wyczytałam że test w 5 dpt może wyjść pozytywnie?
Może, ale bardzo rzadko się zdarza. Dziewczynom wychodziły testy 5dpt ale miały pięknie rozwinięte blastki rawie od razu gotowe do implantacji. Innym znowu wychodziły negatywne testy a beta była juz 3cyfrowa. Idż jutro na betę jeśli miałaś 3cio dniowy zarodek :)
wieczorna zmiana - BRAWO MY !!!
Zobacz załącznik 892013
Jesuuuuuu dlaczego one świecą??? :D
 
Haha oj byly byly nic sie nie boj..ja z tych co sikaja 7dpt 3 dniowych zarodkow i potem codziennie [emoji14] a 8dpt polecialam na bete...No ba!Ej sporo tego masz! Ile Ty kwasu foliowego w siebie ladujesz? :D bo skoro acidum folicum, pregna, ferti witaminy? Zebys nie swiecila w nocy :D
No właśnie @Agniecha1508 to samo z witaminą D - masz dvitum i w ferti formula (jeśli bierzesz 2x1) łącnie 8tys jednostek. Trochę dużo. Pozmniejszaj już te dawki rzed transferem. Teraz bym się przerzuciła już tylko na jedne witanimy dla kobiet w ciąży (jakiś femibion czy inną pregnę).
 
reklama
Czyli nie byłam dzisiaj sama :D

Mi tam nie odpisuje :p

Sol kochaniutka, u mnie to oznacza jedno. Ale u wielu dziewczyn skończyło się dobrze. Jak teraz sytuacja? Uspokoiło się coś? Myślami w Tobą!! :*

Malinowski to immunolog z Łodzi. Jest też ginekologiem, ale IVF nie robi. Jest dość drogi, ale to dlatego, że większośc badań które masz sprzed kilka miesięcy każe powtarzać, bo lubi mieć świeże wyniki. Jestem na wątku o poronieniach i jak u nas wujkiem "naszych" dzieci jest Paśnik, tak tam dziewczyny rodzą dzięki Malinie. On baaaaardzo kompleksowo podchodzi do wszystkiego. Ale wiadomo - jak ktoś zachodzi naturalnie to te pieniążki, które my dajemy na procedurę można przeznaczyć na leczenie i diagnostyke u Maliny. My wydajemy krocie na ivf więc musimy szukać tańszych (może niekoniecznie mniej skutecznych) rozwiązań.


AAAsz ty niedobra a jak wywoływałam do odpowiedzi to cichutko siedziałaś :p


Trzymamy trzymamy!!! Asiunia kiedyś będzie dobrze, musi :*

Witaj na świecie piękna Karolinko!! Rośnij o taaaaaaka duża na uciechę mamusi :D :) Encka dużo zdróweczka dla Was :)

Ja też się obraziłam na suple ostatnio :D


Ja taką mam i u mnie akurat ona w ogóle nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - jak zaczęłam kombinować z metylowanymi witaminami to mi się wyniki pogorszyły.


Może, ale bardzo rzadko się zdarza. Dziewczynom wychodziły testy 5dpt ale miały pięknie rozwinięte blastki rawie od razu gotowe do implantacji. Innym znowu wychodziły negatywne testy a beta była juz 3cyfrowa. Idż jutro na betę jeśli miałaś 3cio dniowy zarodek :)

Jesuuuuuu dlaczego one świecą??? :D
@dżoasia nie bój się - ja już o to naszą Biedroneczkę pytałam ze trzy razy :p :D
Dziś mi odpowiedziała i mega się ucieszyłam że już działa - no i chociaż wiem kiedy 3mać kciuki!! :D
 
Do góry