reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie pamiętam, że bierzesz estrofem ale myślałam że końcu @ przyszła.
Kurcze nie źle to musi być skomplikowane jak ma się do tego wszystkiego nie regularnie okres. Współczuję Ci. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej i że dojdzie do immunopresji tak jak planowałas.
Wiesz co, dla mnie zawsze pocieszeniem jest jak patrzę na moją córkę. Zobacz Ty masz zdrowego, super 6 latka i to już na prawdę jest wielki sukces. Jesteśmy mamami i uwielbiamy nimi być mimo iż czasem jest super ciężko. Na pewno nam się jeszcze uda a jak jakimś trafem tak sie nie stanie to mamy dla kogo żyć. Trzymaj się kochana i nie smuc sie [emoji173]️
Kochana jestem całym sercem z tobą. Tak bardzo się ucieszyła jak pokazała zdjęcie pozytywnego testu tym bardziej że mamy tego samego lekarza i podobne schorzenia. Ja jednak nie tracę nadziei i za ciebie i za siebie...
 
reklama
Ja niestety nie mam jeszcze dzieci, jedynie dwa pieski które tak traktuje :) dwa kundle 4 lata różnice obydwa że schroniska:) śpią z nam w łóżku i radzą na wszystkie sposoby, z jednym mam problem bo chce wszystkich gryźć i musimy mocno uważać ostatnio kuriera ugryzł :) ale gdyby nie one to byłoby bardzo ciężko... Tak bym chciał dziecko wychować z psami, zarazić je miłością i pasja do zwierząt :)
 
Kochana jestem całym sercem z tobą. Tak bardzo się ucieszyła jak pokazała zdjęcie pozytywnego testu tym bardziej że mamy tego samego lekarza i podobne schorzenia. Ja jednak nie tracę nadziei i za ciebie i za siebie...
Dziękuję kochana. Ja też trzymam kciuki. Jeśli mi się teraz nie udało to nie znaczy, że tobie się nie uda. Pamiętaj, że mój pierwszy transfer się udał :)

Co do testu to 8dpt pokazał mi kreskę. I to na dość wrażliwym teście. A Ty 5 dpt... gluptasku. Poczekaj na sikance albo idź na bete x
 
Bardzo dziękuję, wiem że jeszcze trzeba poczekać. Myślicie że to dobry pomysł robić codziennie test i sprawdzać z dnia na dzień różnice? :)
Można. Tylko tej samej firmy jak już, takie same. Bo jak zaczniesz kombinować to zwariujesz.

Najlepiej, jeśli masz taką możliwość rób betę a dla małej tortury możesz sikac co dziennie :)
 
reklama
Zobacz załącznik 891980
Witam wszystkie forumowe Ciocie [emoji173]️
Mam na imie Karolinka - przyszłam na świat siłami natury 21.08.2018r. o godzinie 14.52 [emoji173]️
Ważę 3400 gram, 55 cm, i dostałam 10/10 w skali Apgar.
Jesteśmy już w domku - i uczymy się siebie nawzajem [emoji173]️
Dziekujemy za wszystkie dobre i ciepłe słowa.
I prawdą jest to że szczęścia nie można sobie kupić - ale można je sobie urodzić [emoji173]️
My po po 6 latach walki doczekaliśmy się tej chwili [emoji173]️
I Każdej w Was z calego serca życzymy takiego finału[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Śliczna jest!!![emoji7] [emoji7] [emoji7] Gratulacje, dużo zdrówka dla Was [emoji8] [emoji8] [emoji8]
 
Do góry