reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Mieciu85 jeszcze nie mialam okazji pogratulowac pieknego widoku!!

@Agniecha1508 dobry wynik! Na pewno wiekszosc jak nie wszystkie sa dojrzale!
I napastuj jutro klinike telefonami. Musisz miec informacje. Nie mozesz 5 dni w niepewności siedziec.


@Never give up ale super!!!!!!! Milego klucia ;)


@Sol kochana wez nospe..polez.. moze to jeszcze nie to najgorsze. W terminie @ podobno moga wystapic krwawienia.

Dziekuje serdecznie kurciu [emoji173]️. Tez trzymam kciuki za Twoje nastepne kroki.
 
Myśl o sobie. Ja też mam taki do doopy dziś dzień i jeszcze to krwawienie chce mnie odrapac z moich marzeń. Zimno. Pogoda do bani..
Chociaż moja malutka jest wesola jak Króliczek duracella :) uwielbiam ją!

Trzymam kciuki, żeby wszystkie bóle odeszły a Ty masz teraz @?

moj @ to dluga historia, nie mialam juz przez ponad 70 dni a wiec wywolujemy. tylko ze na usg to wyglada jak poczatek cyklu a wiec musze brac najpierw estrofem a potem duphaston!! Ogolnie do bani :( mam nadziejr ze przyjdzie jak lekarka zaplanowala i bede mogla zaczac immunosupresje.
 
Zobacz załącznik 891980
Witam wszystkie forumowe Ciocie ❤️
Mam na imie Karolinka - przyszłam na świat siłami natury 21.08.2018r. o godzinie 14.52 ❤️
Ważę 3400 gram, 55 cm, i dostałam 10/10 w skali Apgar.
Jesteśmy już w domku - i uczymy się siebie nawzajem ❤️
Dziekujemy za wszystkie dobre i ciepłe słowa.
I prawdą jest to że szczęścia nie można sobie kupić - ale można je sobie urodzić ❤️
My po po 6 latach walki doczekaliśmy się tej chwili ❤️
I Każdej w Was z calego serca życzymy takiego finału❤️❤️❤️
witaj malutka ❤️❤️
 
Mam pytanie Gosiu
Możesz napisać jakie miałaś zalecenia po transferze ? Agolutin miałaś od 1dpt?
Jutro mam zrobić betę i progesteron to będzie 9dpt narazie boli mnie kręgosłup i czasami brzuch jak na okres. Innych objawów brak ... Tak sie boje żeby beta ruszyła.
Agolutin i prolutex mam od 6dpt.
 
reklama
moj @ to dluga historia, nie mialam juz przez ponad 70 dni a wiec wywolujemy. tylko ze na usg to wyglada jak poczatek cyklu a wiec musze brac najpierw estrofem a potem duphaston!! Ogolnie do bani :( mam nadziejr ze przyjdzie jak lekarka zaplanowala i bede mogla zaczac immunosupresje.
No właśnie pamiętam, że bierzesz estrofem ale myślałam że końcu @ przyszła.
Kurcze nie źle to musi być skomplikowane jak ma się do tego wszystkiego nie regularnie okres. Współczuję Ci. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej i że dojdzie do immunopresji tak jak planowałas.
Wiesz co, dla mnie zawsze pocieszeniem jest jak patrzę na moją córkę. Zobacz Ty masz zdrowego, super 6 latka i to już na prawdę jest wielki sukces. Jesteśmy mamami i uwielbiamy nimi być mimo iż czasem jest super ciężko. Na pewno nam się jeszcze uda a jak jakimś trafem tak sie nie stanie to mamy dla kogo żyć. Trzymaj się kochana i nie smuc sie [emoji173]️
 
Do góry