reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sony co do kasy to mnie pierwsze in vitro kosztowało 10400 z czego miałam 2 duże wpłaty: 5 tyś za procedurę na początku stymulacji i potem 3 tyś za leki, wizyty i mnożenie zarodków przed transferem. Pozostała kasa była jakoś rozłożona w czasie 3 miesięcy i nie było tak najgorzej. Teraz liczę, że będzie trochę taniej, bo np paru badań już nie musimy robić. Ja dużo nie zarabiam, ale udało mi sie te 2400zl wydać z pensji przez te 3 miesiące.
 
Hej kobitki. nie nadrobię was tak szybko piszecie.

Gratuluje 14 zapłodnionych jajeczek i pięknych dwóch krech. Tylko tyle wyłapałam z 11 stron.

Ja nawet nie wiem ile w sumie kosztowało nas ivf bo nawet nie chce mi się liczyć ale oceniam ok 11-12tys.

Dzisiaj na 17.20 idę do gina. Trzymajcie kciuki, żeby okazało się że to co mam to nic groźnego.

Miłego dnia wszystkim babeczkom!!
 
Marcysiowa napewno to nic groźnego:happy:, daj znać jak będziesz po:rofl2:, będziesz miała usg? jak tam dzieciaczki? Ile urosły? wogóle zdaj potem relacje....
 
Molla USG pewnie nie będę miała bo miałam w poniedziałek. A dzieciaczki mają po 6mm. Są blisko siebie umiejscowione więc będą się pewnie bić o miejsce. Mam nadzieję, że to coś niegroźnego. Chciałabym, żeby coś na bolące stopy mi pomógł. W nocy się normalnie budziłam jak źle stopę ułożyłam.
 
Molla ja już nawet nie narzekam na to, że mam okolice intymne podrażnione przez luteinę i prawie siedzieć nie mogę. Ale muszę jakoś chodzić. Dzisiaj przyjeżdża po mnie do pracy mąż ale on nie może się codziennie zrywać wcześniej, żeby mnie odbierać. Coś czuje pismo nosem, że zaraz będzie zwolnienie. Ja mam ciążę po której się mówi - nigdy więcej.
 
reklama
widzę właśnie, powiem ci, że po luteinie niektóre dziewczyny tak maj,ą, coś na "styl-odparzeń" a nie możesz jakoś z lekarzem pogadać i przyjmować póki co duphaston, nie jest tani, ale w porównaniu, jak u nas po punkcji przepisują taki lutinus-połączenie duphastonu z luteiną co na 7 dni wychodzi 200 zł, to duphaston jest tani prawie jak barszcz
 
Ostatnia edycja:
Do góry