reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przed transferem na encortonie dostałam zalecenia, żeby do 10-12 tygodnia ewentualnej ciąży, a odstawienie po wizycie u immunologa. Ale to były zalecenia mojego poprzedniego immunologa. Może lepiej skonsultować z Paśnikiem?
DIekuje za odpowiedz, hmmm muszę pomyśleć co z tym zrobic. Bo coś mi się o uszy obiło ze w ciazy się tego nie bierze wiec troszkę się martwię.
 
reklama
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
Super, tak się cieszę, ja jeszcze czekam
 
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
Robisz mnie w balona moja droga:D:D:D
Piekna Beta i nie ma juz zadnej nast opcji, no chyba ze jak bedziesz po rodzenstwo wracac:)
 
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
Kochana cudne wieści ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ teraz tylko do wizyty i czekamy na dalsze super wieści ✊✊✊✊✊
 
DIekuje za odpowiedz, hmmm muszę pomyśleć co z tym zrobic. Bo coś mi się o uszy obiło ze w ciazy się tego nie bierze wiec troszkę się martwię.
encoron sie odstawia od 6 tyg ciazy , czyli od zakladanej akcji serca. Moze niestety powodowac wady u dziecka, wiec nie ma sie co z tym bujac za dlugo. Z drugiej strony maskuje stany zapalne co tez nie jest zbyt dobrze widziane.
 
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
Pieknie!!! nie chcemy juz wiecej statystyk i pesymizmu! :) :)
Napisz kiedy usg. :)
 
reklama
Pieknie!!! nie chcemy juz wiecej statystyk i pesymizmu! :) :)
Napisz kiedy usg. :)
Dziękuję dziewczyny. Teraz wierzę że może być dobrze. Zobaczymy co los dla mnie przygotował.
USG mogę mieć albo 4 albo 7 września. Oczywiście nie wytrzymam i polece gdzieś pod koniec przyszłego tygodnia. Dziś 16 dzień po transferze wiec jeszcze muszę poczekać.
 
Do góry