reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy mam rozumieć, że lekarz zalecił Ci steryd bez żadnych badań? :szok: Ja też źle znoszę encorton i nie będę więcej przyjmować jeśli to nie będzie konieczne.
Ja też mam zalecony encorton od drugiego dnia cyklu do 12 tygodnia ciąży a później stopniowo schodzenie z niego , o to wszystko na podstawie badań od Paśnika
 
Dużo Kirow mi brakuje (kir AA) i mam wysokie NK. Plus mam jeszcze zrobić dodatkowe badania i bedzie wszystko wiedzial. W żadnej klinice nie wspominali mi o immunologii tylko kazali probowac dalej. A doktor powiedzial ze przez te kiry nie bylo szansy na powodzenie takze 4 lata faszerowania sie hormonami na darmo... ale mowil ze mozna sobie z tymi kirami i nk poradzic
Jejciu ja wogole to zielona w tym jestem. Mi tez nikt tego nie zlecał, nie badał. W takim razie powodzenia!!:)
 
No dobra dziewczynki przyznam się dziś też betowałam. Wiem miałam w piątek ale dziś chcę zmienić leki i poszło. Całe laboratorium już mi kibicuje, przemiłe Panie podają wyniki przez telefon.
Dzisiejsze wyniki 810 trzy dni temu 173. Ogłaszam koniec betowania, idę już tylko na USG.
 
reklama
Do góry