reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

To zależy ile tych zarodków masz. Jak masz dwa zarodki to im wcześniej podasz tym lepiej. Jak 6 takich samych to często hodują 5 dni.

W pierwszej procedurze były 3 i 1 przetrwał do 5 doby
w drugiej były 2 i 1 do 4 doby(tylko w tym przypadku świeżak i decyzja była na 4 dobę bo w 3 i 5 lekarza po prostu nie było wtedy w klinice.
 
reklama
Pickup to zabieg pobrania komórek. NK mi spadło, ale transfer i tak się nie udał, a miałam zarodek przebadany genetycznie. Mi akurat zostało trochę skutków ubocznych po tym leku, więc teraz mam już trochę więcej ostrożności do tego. I co gorsza wcześniejszy immunolog nie powiedział, żeby przerwać na czas stymulacji. Dopiero Paśnik zwrócił na to uwagę. I teraz wiem dlaczego po ostatniej stymulacji nie miałam ani jednego zarodka. Najprawdopodobniej to właśnie steryd brany długotrwale, w dużych dawkach i tuż przed stymulacją :frown:

Czyli też robiłaś PGS -u mnie też nie pomogło ani allo 40 po szczepieniach ani accofil,każdy przypadek inny ale trzeba walczyć bo jak widzę na forum większość to ciężarówki :)
Jaki teraz kolejny krok?
 
Ja miałam encorton 5 dni przed kriotransferze ale baaaardzo źle się po nim czułam. Nie mogłam nawet spać porostu budziła się w nocy i tak do rana. To jest ster i moja teściowa lekarz ogólny mówi że jest po nim mnóstwo skutków ubocznych w dzień transferu lekarz dał mi rozpiskę z lekami i oczywiście był tam encorton się podobno czerwona zrobiłam ale nic się nie odezwała, myślę sobie trudno jakoś to będzie skoro mus to mus. Na szczęście zaraz to mój mąż zobaczył i tak zwyczajnie do lekarza mówi że żona źle się czuję po encortonie i czy jest on konieczny na co mój lekarz: nie zasadzie nie jest konieczny! I tak porostu mi go wykreslil:) dziwne to wszystko
 
reklama
@Agonia777 w kalendarzu zobaczyłam ,że będziesz miała histeroskopie-możesz mi napisać z jakiego powodu będziesz ją mieć?U mnie jedni kazali laparo ,inni zabronili co finalnie nie zrobiłam i mysle moze nad histeroskopia o której nic nie wspomniał.Czytam Wasze forum i sama dochodzę do jakiś kolejnych kroków.Na jednej komórce miałam jakieś zacieki i podejrzenie endometriozy.
Jakie badania trzeba zrobić do histeroskopi?W jakim dniu cyklu się ją wykonuje?
Ile musi być przerwy pomiędzy transferem a histero?
Dziękuje za info!
Ja mam typową histeroskopię diagnostyczną by sprawdzić czy w mojej macicy jest wszystko ok przed transferem. Będę miała w 7 dc. Będę już w trakcie przygotowań do transferu.

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze bety i jajcobrania✊✊✊✊❤️❤️❤️❤️❤️ Powodzenia i czekamy na wieści.

Moja @ mnie posłuchała no więc od jutra estrofem i metypred i przygotowuję się do transferu a boję się cholernie. Co teraz powinnam brać na ładne endo oprócz cudnego czerwonego soczku:D?
 
Do góry