reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ponad 3 lata temu wtedy 5 mln bylo

5mln/ml czy w całej próbce? 3 lata to dawno, mogło się tak pogorszyć, albo to przez to upalne lato. Nawet lekarze twierdzą że w okresie wakacyjnym zawsze są najgorsze wyniki. Lepiej żeby Twój M zadbał o chłodzenie, dietę, odstawił % żeby trochę podreperować te plemniory. Poczekaj na te ogólne wyniki a za jakiś czas spróbujcie znowu z tymi szczegółowymi.
 
Dziewczyny poradzcie jak myslicie najlepiej zrobic. Od Pasnika mam zelecony intralipid, dwa juz mialam 2 tyg przed i w dniu transferu, a trzeci mam zrobic 4tyg po transferze. Czy jak zrobie 2 dni pozneij to aie cos stanie? Moge jeszcze zrobic 2 dni wczesniej. To chyba nie ma az takiego znaczenia, co myslicie?
Ja zrobilam 1 dzien pozniej z racji tego że wypadł mi pogrzeb wtedy myślę że to nie ma znaczenia
 
Czyli masz transfer za jakies 2 tyg? Troche sie przestraszylam, czyli jelsi to 2 tyg dziala to u mnie juz od poczatku zeszlego tygodnia intralipid nie dziala. Ciekawe dlaczego Pasnik to zlecil w oddtepie 4 tygodni? Nk we krwi mialam 14%
Ja u Pasnika nie siedze, moja pani doktor ma troche inne spojrzenie, bardziej krytyczne. Co oczywiscie nie znaczy ze u niego jest gorzej czy lepiej.Rob jak Ci kaze , podejrzewam ze w jego oczach twoje NK nie sa az takie wysokie.Brac musisz , bo z KD masz podwojne obce DNA co robi te kwestie jeszcze trudniejsza.I nie stresuj sie tyle, ma byc dobrze to bedzie i tak❤️❤️❤️
 
Oj tam oj tam. Też sobie kupię marsa. To jest myśl. [emoji16] zeżarłam dzisiaj prawie całą pakę chipsów solonych. To dopiero jest zbrodnia. [emoji57]
Kciuki zaciśnięte za dobre wiadomości.[emoji110][emoji110][emoji110]
Moje ulubione [emoji87] [emoji85] mąż mnie w ciąży gonił żebym ich nie jadła ale parę razy nie mogłam się oprzec tym solonym ziemniaczka [emoji87] [emoji85]
 
Halllooo
Hallllooooo

MAM DO ODDANIA WIZYTE DO PAŚNIKA DO WARSZAWY NA 15 WRZESNIA

KOMU Potrzebna :)

a u mnie się okazało że jednak wszystko w miarę ok nie muszę przechodzic przez szczepienia i leczenie wystarczy zwiększyć dawkę encortonu :)
Cudne wieści dla moich uszu transfer pewnie w październiku :p
Jeszcze aktualne? To ja poproszę :-)
 
reklama
Do góry