reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeszcze raz dziekuke za odpowiedz. [emoji173]️[emoji173]️pojde na ten i tralipid w piatek po usg jesli bedzie pozytywny obrot sprawy an usg. Masz racje podwojne obce dna wiec tez nie wiadomo jak organizm na to reaguje. Kochana, a powiedz mi, bo widze, ze masz duze obeznanie w immunologii, na co przepisywane sa te wlewy z accofilu co tez hyba o tym dzis wspominalyscie? To jest przeciw odrzuceniu zarodka, tak? Bo ja mialam 5 dni przed transferem, ale Pasnik z racji tego, ze zalecenia mailowe nie wytlumaczyl mi po co i po prostu mnie to ciekawi.
Na te znienawidzone przez nas KIR geny. Zeby doszlo do implantacji embrion potrzebuje specjalnych bialych krwinek, ktore wystepuja tylko w tej formie w macicy, maja po 16 KIR genow, ktore wystepuja w roli posrednika pomiedzy matka a dzieckiem.Daja informacje do endometrium ze ma przyjac zarodek. To tak obrazkowo. Dr. Wurfel ktory siedzi w Monachium doszedl do wniosku ze embrion zachowuje sie identycznie jak komorki rakowe, bo rosnie niepostrzezenie dalej , obydwie formy maskuja sie a nasz sys immuno powinien obydwa zwalczac.I wlasnie ten lekarz odkryl ze niektore kobiety chcace zajsc w ciaze , badz roniace ciaze produkuja zbyt malo tych bialych krwinek, przez co embrion nie moze sie rozwijac i umiera. Postanowil wyprobowac leki , ktore uzywa sie dla pacjentow po chemioterapii z obnizona iloscia bialych krwinek. Jest to w sumie hormon , ktory wspomaga ich produkcje.G-CSF( czynnik wspomagajacy tworzenie kolonii granocytow). I to jest wlasnie twoj Accofil .
 
Ja tez wlasnie na poczatku mialam ok 1cm i dopiero na nastepnej wizycie okazalo sie ze urosl do 3 cm :( A teraz zmalal do 2cm i juz tak siedzi skurczybyk... Dobrze ze sie oszczedzasz, one sie wydalaja w plamieniach albo wchlaniaja, bedzie dobrze :) Wazne ze nie jest wiekszy od dziecka, a i takie umieja donosic zdrowe ciaze :)
Dziecko ma 1,20 cm ale on nie jest bezpośrednio przy dziecku będzie dobrze musi nie mam zamiaru się martwić bo wiem ze mój maluch rośnie ;) a krwiak połowa z nas go ma
 
Byłam na sorze.. przyjeli mnie w miare szybko . Krew ustąpiła , teraz tylko brudzę. Myślą , że to spadek prg.. ale nikt go nie zbadal ehh.. Mały prawie 6cm , serducho biło 160 u/min. Teraz leżę i czekam na tel od lekarza.. i czekam i czekam. Nic nie wiem.. oby było dobrze...
Będzie dobrze... ❤️❤️
Musi być :*
a w tym szpitalu to tez dziwne podejście....podejrzewają spadek progesteronu - nie badając go ;/ wrrr dziwne
 
Na te znienawidzone przez nas KIR geny. Zeby doszlo do implantacji embrion potrzebuje specjalnych bialych krwinek, ktore wystepuja tylko w tej formie w macicy, maja po 16 KIR genow, ktore wystepuja w roli posrednika pomiedzy matka a dzieckiem.Daja informacje do endometrium ze ma przyjac zarodek. To tak obrazkowo. Dr. Wurfel ktory siedzi w Monachium doszedl do wniosku ze embrion zachowuje sie identycznie jak komorki rakowe, bo rosnie niepostrzezenie dalej , obydwie formy maskuja sie a nasz sys immuno powinien obydwa zwalczac.I wlasnie ten lekarz odkryl ze niektore kobiety chcace zajsc w ciaze , badz roniace ciaze produkuja zbyt malo tych bialych krwinek, przez co embrion nie moze sie rozwijac i umiera. Postanowil wyprobowac leki , ktore uzywa sie dla pacjentow po chemioterapii z obnizona iloscia bialych krwinek. Jest to w sumie hormon , ktory wspomaga ich produkcje.G-CSF( czynnik wspomagajacy tworzenie kolonii granocytow). I to jest wlasnie twoj Accofil .
@annemarie imponująca wiedzą! A orientujesz się może, czy w innej formie niż wlewy domaciczne można go przyjąć? Bo do takiego wlewu musieliby mnie uśpić...
 
reklama
Do góry