reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Chyba te zzo sa rozne ....
Mi powiedzieli ze po podaniu nie befe mogła chodzić bo moge upaść bo mogi sa "drenrwe"
Po Cc jak sie obudzilam ( 30 minut) moglam ruszać stopami i lekko unieść nogi.Za nic na świecie bym na tym nie ustała.....gdzies po 2 h zginałam w kolanach i wracały do siebie . Po 6 h wstałam na spacer ;)
 
reklama
Dzieki kochana, no niestety nie da sie wylaczyc tych wszystkich mysli i obaw, miejmy nadzieje, ze obawy skoncza sie tylko na obawach, czego nam wszystkim zycze :)
Pozniej jak juz urodzicie największa obawa bedzie kupa !
Czy jest ....
Ze sluzem ...
za twarda ....
za miekka ....
zielona....
Gowniana sprawa :laugh2:
Moja robila raz na 3 dni analiz mniej ...ale jak zrobiła to impreza byla taka radość!
 
Ostatnia edycja:
Hehe,dziękuję za mega pozytywny przekaz! Betę sprawdzałam w środę,było ponad 500. Doktor robił we wtorek i w piątek USG,ale mówił,że nic nie widzi. Urlop mamy zaplanowany od piątku,więc może być tak,że na niego nie pojedziemy,no ale wiadomo,że zdrowie najważniejsze. Mamy jeszcze dwie blastki. Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo i przykro mi,że też musiałaś przez to przechodzić.
Nie jest to popularne stwierdzenie na naszym forum ale życzę Ci szybkiego spadku bety i udanego urlopu, byś nabrała siły dla swoich blastek :)
 
K...... mać nie wiem co jest grane. Dziś beta 58 przyrost o ponad 100 procent. Przypominam pierwsza 15.6 za dwa dni 24 dziś 58 ale inne laboratorium.

Ja myślę, że jest dobrze, tylko za wcześnie zaczęłaś betowanie. Który dzis dpt i ilodniowego miałaś zarodka?
Chyba te zzo sa rozne ....
Mi powiedzieli ze po podaniu nie befe mogła chodzić bo moge upaść bo mogi sa "drenrwe"
Po Cc jak sie obudzilam ( 30 minut) moglam ruszać stopami i lekko unieść nogi.Za nic na świecie bym na tym nie ustała.....gdzies po 2 h zginałam w kolanach i wracały do siebie . Po 6 h wstałam na spacer ;)
Do cc podają podpajęcze, a do sn zzo czyli zewnatrzoponowe, to sa rozne znieczulenia.
 
reklama
Ja biore rano i wieczorem szybki prysznic przed aplikacja lutinusa, a w ciagu dnia to aplikuje jak leci. Mysle, ze delikatnie mozesz
sie podmyc zeby ten gipsik wyplukac ktory wyplynal ;). Ja zauwazylam, ze jak ten odlew gipsowy za dlugo na wkladce zostanie to mnie to podraznia, bo dopiero biore lutinus od wczoraj juz jest lekkie podraznienie.
Ja też rano i wieczorem myje się aby nic tam nie było, w pracy niestety to tylko dokładam proszek. Ale nie do końca mi o to chodziło. Podam na dzisiejszym przykładzie. Biorę lutinus o godz. po 6, po 14 i po 22 bo muszą być rozłożone równo godziny. O godz. 12 miałam ochotę na zabawy z mężem i tak się zastanawiałam czy mogę się już umyć czy powinnam poczekać do 14 i celowac pomiędzy umyciem a kolejnym proszkiem?
Ogólnie to kilka krotnie w ciągu dnia zmieniam wkładki i zawsze mam w torebce świeżą bieliznę i w ciągu dnia zmieniam. Nic mi się nie dzieje.
 
Do góry