reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję Kochana :* :* :* Jeśli dostanę okres,to mam się zgłosić w 6 dniu cyklu, a jeśli nie,to w środę z aktualną betą. Dokładnie,to niesprawiedliwe,że życie nas tak doświadcza. Z tym,że jedyną szansą na dziecko jest in vitro już się pogodziłam,ale myślałam,że to będzie łatwiejsze. A jak Ty się czujesz? Mam nadzieję,że cieszysz się wolnym i zdrowo rośniecie! :)

Aniu, przykro mi, ze tak wyszlo. Po takim czasie zobaczylas pozytywną betę i kazda kolejna wiadomosc powinna byc tylko pozytywna. Zycie płata figle niestety.
Trzymam kciuki żeby obyło się bez szpitala i zebys jak najszybciej mogla wrócić po swoje kropki :-* :-* :-*
 
reklama
Dziewczęta!
Po moich wszystkich perypetiach jestem w ciąży naturalnej! 6 tydzień, serduszko bije wygląda na to, że wszystko ok. Jestem szczęśliwa, ale nie potrafię się tak beztrosko ucieszyć. Chyba to uczucie rozumiemy tylko My, które przeżyliśmy tyle "upadków".

Gratulacje! Cuda sie zdarzają!!!
 
@Vorreiavereunbimbo a jakie wartości bety są teraz? Obejrzeli Ci dokładnie jajowody i jajniki? Idziesz jeszcze raz na usg?
Strasznie mi przykro, wiem przez co przechodzisz. Ja też kilku osobom powiedziałam, zaplanowałam, że po urlopie nie wracam do roboty... Ale jak potem leżałam 2 tyg w szpitalu to sami się pokapowali, że coś nie tak. Pojedź na jakiś urlop, nawet mały, jak się wyjaśni. Przewietrz głowę.
Przypomnij, masz jeszcze coś w lodówce?
Wirtualnie Cię ściskam i rękawem wycieram smarki. Będzie dobrze. Zaklinam rzeczywistość, żeby wszystko się samo ewakuowało i żebyś szpital zobaczyła dopiero, jak będziesz wjeżdżać na porodówkę.
Hehe,dziękuję za mega pozytywny przekaz! Betę sprawdzałam w środę,było ponad 500. Doktor robił we wtorek i w piątek USG,ale mówił,że nic nie widzi. Urlop mamy zaplanowany od piątku,więc może być tak,że na niego nie pojedziemy,no ale wiadomo,że zdrowie najważniejsze. Mamy jeszcze dwie blastki. Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo i przykro mi,że też musiałaś przez to przechodzić.
 
Przykro mi. Trzymaj się i nie poddawaj.
A możesz napisać jakie wcześniej miałaś wyniki i kiedy zaczęła zwalniać. Ja jestem na samym początku a usg mam za tydzień w czwartek i strasznie się boję.
Nie stresuj się niepotrzebnie. Na pewno wszystko jest dobrze! Wiem,że łatwo się mówi,ale z perspektywy czasu uważam,że niepotrzebnie się nakręcałam,bo i tak nic to nie zmieniło. Niestety po transferze na nic wpływu już nie mamy. Mi beta poprawnie przyrastała do około 200,potem zwolniła.
 
@Justin87 tez korzystam z tej aplikacji i dodatkowo mam w telefonie jeszcze moja ciąża, happy baby, Preglife, baby app i dodatkowo pobrałam aplikacje: wyprawka ;) tak teraz mysle ze nie wiem po co tyle tego ale korzystam z każdej ;) hi mommy przeskakuje codzienne a te pozostałe co tydzień pokazując co się w tygodniu zmienia ;) jak macie chwilkę - polecam ;)
Wiesz, że jak dotkniesz bejbika w hi mommy, to on się śmieje? ;) też mam preglife. [emoji16]
 
Nie stresuj się niepotrzebnie. Na pewno wszystko jest dobrze! Wiem,że łatwo się mówi,ale z perspektywy czasu uważam,że niepotrzebnie się nakręcałam,bo i tak nic to nie zmieniło. Niestety po transferze na nic wpływu już nie mamy. Mi beta poprawnie przyrastała do około 200,potem zwolniła.
Dziewczyny tak to już jest, natura wie co robi. Mi takie tłumaczenie pomaga. Masz jeszcze dwie szanse to bardzo dużo.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczęta!
Po moich wszystkich perypetiach jestem w ciąży naturalnej! 6 tydzień, serduszko bije wygląda na to, że wszystko ok. Jestem szczęśliwa, ale nie potrafię się tak beztrosko ucieszyć. Chyba to uczucie rozumiemy tylko My, które przeżyliśmy tyle "upadków".
Gratuluję naturalnego cudu :)
Przypomnij, proszę, jaki u was był problem? Jak długo walczyliście?
 
Cześć Dziewczęta. :D
@Pandzia89 powodzenia na wizycie, samych dobrych wieści o Twoich dwóch okruszkach. :* Czekamy na informacje. Może już się dowiesz, kto u Ciebie mieszka? Daj nam koniecznie znać i pochwal się zdjęciami. ❤️❤️

@Vorreiavereunbimbo jest mi bardzo przykro, że musisz przez to przechodzić. Mam nadzieję, że to nie jest ciąża pozamaciczna. Trzymaj się ciepło. :*
Hej Ciocie! Już jesteśmy po prenatalnych :) Maluchy robiły taki plac zabaw ze nie mamy żadnego zdjęcia :D fikaly jak szalone, ale to bardzo dobry znak! Ważą idealnie po 75g, jeden ma 6,9cm drugi 7,4 :) co do płci to na 90% Laurka moja wymarzona a drugi lekarz powiedzial ze może być chłopak ale za 3 tygodnie wszytsko potwierdzimy :) po krwiakach ani śladu, wiec od dziś odstawiam tez Luteine i jadę tylko na kwasie filiowym i Acardzie co mnie cieszy :D poza tym wysysają Maluchy wszystko ze mnie, bo zamiast przybierać na wadze straciłam 2 kg a reszta poszła w brzuszek który już jest pokaźny jak na 14tc :) życzę wszystkim takich dobrych wiadomości!
 
reklama
Dziewczęta!
Po moich wszystkich perypetiach jestem w ciąży naturalnej! 6 tydzień, serduszko bije wygląda na to, że wszystko ok. Jestem szczęśliwa, ale nie potrafię się tak beztrosko ucieszyć. Chyba to uczucie rozumiemy tylko My, które przeżyliśmy tyle "upadków".
Ogromne gratulacje teraz tto musi być dobrze. Limit pecha wykorzystany.
 
Do góry