reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem chociaż ten czas oczekiwania jest dla mnie koszmarem ostatnim razem nic się nie zaplodniło teraz z 13 trzy dwa w 3 dniowe Aten jeden nie rozwinął się odpowiednio do doby teraz strach czy po rozmrozeniu przetrwają i czy w rytm mc się uda bo mój lekarz, idzie na urlop
 
reklama
Nadzieja - pytam się bo podobna walkę toczę.
tina - przy PcO nie jest tak różowo - te jajka są najczęściej kiepskiej jakości i mało się uzyskuje zarodków
Tez bierzesz siofor w takiej dawce? Jak sie po nim czujesz? Ja jesli biore ciagiem bez zapominania to znosze to w miare ale jak tylko ktoregos zapomne i wezme jak mi sie przypomni to zaraz mnie mdli tak mi sie odbija. Biedroneczko a Ty nie jestes teraz w ciazy? Kurcze nie idzie mi wszystkich spamietac:)
 
Wiem chociaż ten czas oczekiwania jest dla mnie koszmarem ostatnim razem nic się nie zaplodniło teraz z 13 trzy dwa w 3 dniowe Aten jeden nie rozwinął się odpowiednio do doby teraz strach czy po rozmrozeniu przetrwają i czy w rytm mc się uda bo mój lekarz, idzie na urlop
Uda się... trzeba w swoje kropki wierzyć do ostatnich dni [emoji5] [emoji173]
Ostatniio udowodniła to @PaulinkaP :)
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
SIERPIEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-08-18 Pandzia89 badanie prenatalne
2018-08-20 Felia wizyta przed crio
2018-08-20 NOVA-2016 wizyta przed crio
2018-08-20 Gosia892 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-08-21 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-08-21 PaulinkaP wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-08-21 lafantynka beta !!
2018-08-22 Pat1980ka usg połówkowe
2018-08-22 encka86 termin porodu
2018-08-23 Felia transfer !! ✊✊
2018-08-23 Barburka podglądanie maluszka ❤️
2018-08-23 lafantynka beta !!
2018-08-28 Never give up wizyta u dr Paśnika
2018-08-28 adansonia badanie prenatalne
2018-08-28 sunrisea badanie prenatalne
2018-08-29 Agonia777 histeroskopia
2018-08-30 gosia321 wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-09-04 RedHotChiliPepper28 podglądanie maluszka ❤️
2018-09-08 Iskra_82 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu
2018-09-29 Barburka termin porodu
2018-09-30 shaggy termin porodu
2018-10-02 nadziejaprzedewszystkim termin porodu
2018-10-19 Maryanka termin porodu
2018-11-01 mmileczkaa termin porodu
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-14 redferrari termin porodu
 
Cześć Dziewczęta. :D
@Pandzia89 powodzenia na wizycie, samych dobrych wieści o Twoich dwóch okruszkach. :* Czekamy na informacje. Może już się dowiesz, kto u Ciebie mieszka? Daj nam koniecznie znać i pochwal się zdjęciami. ❤️❤️

@Vorreiavereunbimbo jest mi bardzo przykro, że musisz przez to przechodzić. Mam nadzieję, że to nie jest ciąża pozamaciczna. Trzymaj się ciepło. :*
 
Laski a jak u Was z piersiami? Bo mnie w nocy okropnie bola, nie ma mowy o spaniu na brzuchu a jak wstaje do łazienki to jakbym dwa kamienie miała a w dzień jak ręka odjol, nic nie boli.
 
Tak,właśnie od wczoraj przestałam brać :(.
@Never give up czekam na okres,ale jak do środy nie dostanę,to mam się zgłosić po skierowanie do szpitala. W sumie zaczynam się czuć okresowo,więc mam nadzieję,że obędzie się bez.
Miłego dnia wszystkim!
Aniu będzie dobrze, zobaczysz. Będzie trudno ale uda się. Po pierwsze J. Z krk powiedział że liczył że to się uda, po drugie teraz to. Musisz wytrzymać i być dobrej myśli. Masz dwie blastki. Trzymaj się kochana
 
Dziewczęta!
Po moich wszystkich perypetiach jestem w ciąży naturalnej! 6 tydzień, serduszko bije wygląda na to, że wszystko ok. Jestem szczęśliwa, ale nie potrafię się tak beztrosko ucieszyć. Chyba to uczucie rozumiemy tylko My, które przeżyliśmy tyle "upadków".
 
Laski a jak u Was z piersiami? Bo mnie w nocy okropnie bola, nie ma mowy o spaniu na brzuchu a jak wstaje do łazienki to jakbym dwa kamienie miała a w dzień jak ręka odjol, nic nie boli.
Powiem tak, różnie to bywa a u Ciebie wszystko w normie. [emoji8] Nie zamartwiaj się. Rozumiem Cię doskonale, bo prawidłowy przyrost bety uspokajał mnie na chwilę, jak poszłam na usg i zobaczyłam dwa pęcherzyki, to chwila radości a później przeżywanie czy nie będą puste, czy będą serduszka. Jednego dnia miałam objawy a drugiego nie, więc też panika. To jest zrozumiałe ale uwierz, że może być dobrze. Ty już widziałaś na usg dwa pęcherzyki, prawda? Są pięknie zagnieżdżone w macicy, więc trochę wiary. Nic złego się nie dzieje. [emoji8] mi bardzo pomogła aplikacja "hi mommy" codziennie są nowe informacje o bejbiku, co u niego słychać i jak wygląda itd. Nie można w niej iść do przodu, trzeba czekać do kolejnego dnia. Jak sobie poczytam, że np.fika koziołki w macicy, to mi lepiej. Chociaż to tylko aplikacja, to polecam [emoji4]
 
reklama
Wiem chociaż ten czas oczekiwania jest dla mnie koszmarem ostatnim razem nic się nie zaplodniło teraz z 13 trzy dwa w 3 dniowe Aten jeden nie rozwinął się odpowiednio do doby teraz strach czy po rozmrozeniu przetrwają i czy w rytm mc się uda bo mój lekarz, idzie na urlop
Zarodki zamrożone są lepsze i jest większa szansa na powodzenie. Trzymam kciuki.
 
Do góry