reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
co wchodzi w ten zestaw fertinea ?
witamina D3 i DHA i coś jeszcze?

Czy ta Dha to to samo co DHEA?
upewniam się ;)

IMG_0518.JPG


DHA to cos innego nic DHEA. W klinice ten zestaw polecali bo mialam niska witamine D3 ale nie zapytalam ich wasnie czy to dalej brac.
 

Załączniki

  • IMG_0518.JPG
    IMG_0518.JPG
    186,3 KB · Wyświetleń: 399
Dziekuje!

Kiedy zaczynasz stymulacje?

Oooj dopiero w pazdzierniku. Teraz czekam na @ potem antyki miesiac.

U mnie najlepiej zadziałał sam menopur

Dobrze wiedziec. Ale Ty mialas krotki z menopurem tak? A inne orangutany gorzej dzialaly?

@Kurcia moim zdaniem lekarz myśli dobrymi kategoriami... [emoji846]
Przeanalizował wszystko więc nie podszedł do tematu od tak...
Większe dawki to wieksze prawdopodobienstwo na konkretne jajeczka z których będą malutkie i słodkie "pisklaki" [emoji9][emoji8][emoji813]️
Dziekuje. Tez mam taka nadzieje. Zbieram ekipe na październik!


Ja mialam ultradlugi.
Wiem wiem. U mnie niestety ultradlugi to klapa po calosci.
 
Super, naprawde sie ciesze kochana [emoji173]️
tak porownuje czy u mnie bedzie cos widac tego 25 dnia w przyszla sobote jesli wszystko sie dobrze potoczy. Ja mialam blastke wiec czasowo porownywalnie.

Wydaje mi sie, ze tez powinni byc widac. Duzo zalezy od sprzetu.

A jeśli chodzi o fertinea to ja bralam tylko do bety a glownie dlatego że mi sie skończyło ;)
 
reklama
Do góry