reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

różyczko czy miałaś jakieś plamienie, jakiekolwiek objawy ze zaskoczyło? wiem że to głupie pytania ale ja mam dopiero 6dpt i szukam potwierdzenia ż e i u mnie będziie dobrze:zawstydzona/y:

Hola u Ciebie chyba jeszcze troszkę za wcześnie. Czekaj cierpliwie. Zwykle objawy typowe pojawiają się ok 5 tygodnia.
 
reklama
Ja też miałam nadzieję, że przy 25 pęcherzykach będziemy mieć co najmniej małą armię do wysłania na zimowisko - jak to mówi mój mąż - na zaś, a tu niespodzianka. Moja gin mówiła, że zwykle ok 40% zarodków dobrze się zapładnia i dzieli więc dobrze, że i te 2 mamy.
 
reklama
Do góry