reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kawa odpada, bo ostatnią wypiłam 18.09. A mam taka smakowitą chilli-czekolada. Drink tez odpada.
Zaraz się rzucę w wir pracy, pranie już nastawiłam, składniki na obiad zaraz dojadą, bo mąż został wyekspediowany po zakupy, więc zostaje mi decoupage albo sutasz.
 
reklama
Gienius, masz racje. Staram sie juz nie czytac i szukac info. Chyba nic wiecej nei jestem w stanie zrobic. Biore antykoagulanty+aspiryne dla dzieci i odpowiednik encortonu. ten ostatni na wlasna reke. Jeszcze mam od ostatniej punkcji.
Gienius, juz coraz blizej rozwiazania. Znaczna czesc oczekiwania na bobaski jest za Toba. Zycze duzo zdrowia dla Was i duzo wytrwalosci. Spij i wypoczywaj duzo, bo potem bedzie pracy hihi na cztery rece :-)
 
Ostatnia edycja:
olamakota - nic się nie martw z takimi wynikami po pierwszej werce pewnie jesteś w ciąży i to, że nie ma blastków do zamrożenia to nic :) Ja też tak miałam i te co mi podali zostały ze mną :)

różyczka - gratulację dzidziusiów to wielki dzień, życzę zdrowych dzieciaczków za 8 miesięcy :)
 
Lawendowy Sen, może to się wydać dziwne, ale po tym jak nie zadzwonili, ja się bałam sama zadzwonić, pojechałam na transfer bez wiedzy co i jak, dopiero na miejscu dowiedziałam się ile mamy zarodków
 
Dziękuję Wam wszystkim za gratulacje - sama jeszcze w to nie wierzę...:-D
Rozmawiałam z moją lekarką - jutro idę do niej po duphaston na wszelki wypadek a za 2 tyg.na wizytę.
Doradźcie mi kiedy zrobić drugie badanie hcg? po ilu dniach?
 
gotadora - ale jestes agentka, jak tak długo wytrzymałaś w niepewności?

niedługo, w środę była punkcja, w piątek transfer , ale do dziś tejemnicą jest dla mnie to,że leki - metypred i flexiparine miałam brać dopiero po 12 dniach od transferu, wtedy to ja już nic nie czułam, że maleństwa są jeszcze ze mną
 
reklama
Do góry