reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sol zaciskamy kciuki i lapy kocio- psie[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dziękuję bardzo.
Na prawdę jestescie kochane dziewczyny.

Mąż siedzi obok i nic. Mówi, że co ma być to będzie... Zero przeżywania ze mną. A wiem, że bardzo pragnie żeby się udało ale ta obojętność i zimnosc facetów. Mnie na serio rozwala czasami...

Tak dobrze, że jesteście. Czuję przy tym podejsciu tak bardzo wasze wsparcie. Na prawdę ciężko byłoby bez Was.
[emoji182] Buziaki
 
"Odpisze dyplomatycznie", nie tobie oceniać czy ktoś daje się naciągnąć czy nie.
ale mnie oceniłaś że w zasadzie mój pomysł był zły. Ja tylko napisałam co myśle. Kazda z nas pragnie tego samego i tego się trzymajmy. Dla mnie przecież nie ma różnicy kto ile wyda swoich prywatnych środków ja tylko zalecam ostrożność bo kliniki są nie tylko od spełniania naszych planów ciążowych ale przede wszystkim od zarabiania.
 
Ja już mam stres przed jutrzejszą wizyta
[emoji15]Boję się... Chcę zobaczyć [emoji173]️ niczego innego nie przyjmuje do wiadomości chociaż póki co nie potrafiłam się cieszyć tylko wynikami bety jutro to już w ogóle będzie [emoji33][emoji32]
Powodzenia, życzę by serduszko mocno bilo i żeby wszystko było po Twojej myśli.
Obie mamy jutro Big Day
 
Dziewczyny mam prosbe o tych ktore u Pasnika szczepily sie leukocytami partnera: jak to dlugo trwa, uboczne efekty, kasa??? Moze mi ktos w 3 zdaniach napisac [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Zgodnie z prośbą, w 3 zdaniach [emoji6][emoji23]
I to w odniesieniu do leczenia przez wujka Jarka [emoji51]

Czas:
- Na początek badania żeby dr mógł zdecydować czy szczepić czy nie. Czas oczekiwania na wyniki 2-3 tygodnie
- jeżeli decyzja ze szczepienia, to zazwyczaj 3 szczepienia, co 3 tygodnie
- powtórka badań i oczekiwanie na wyniki, 2-3 tygodnie
- jak wsio ok, to można się starać naturalnie (ale nie robić ivf bo komórki osłabia), chociaż i tak najlepiej poczekać tak z miesiąc i dopiero wtedy....żeby się to jeszcze ułożyło.
W przypadku ivf to lepiej zrobić ivf, zamrozić zarodki a potem szczepienia, albo szczepienia i odczekać te 3 miesiące wtedy...

Efekty uboczne:
- w naturalnych staraniach dziewczyny czasem piszą, że nie mogą zajść.... tak nawet i do pół roku. Pewnie przez te osłabione komórki
- to tyle o czym się mówi oficjalnie

Efekty:
- utrzymują się do 6 miesięcy, czasem krócej (2-3) lub dużej (8), wszystko zależy od organizmu, jak dobrze/źle zareagował na szczepienia
- znam kilka ciężarówek (chociaż właściwie już dawno rozpakowane [emoji7]), ktorym udało się dopiero po szczepieniach (wszystkie po ivf), MLR conajmniej 40%

Ceny:
- szczepienia od partnera 600-700(?), od dawcy 820 (możecie mnie poprawić bo ja byłam już kilka miesięcy temu, wiec może coś się zmieniło)
- badania kobiety: przed szczepieniami koszt zależny od tego czy to początek szukania przyczyny immuno (może się wahać 400-1500zl), po szczepieniach powtórka badań (350-500zl) np. test MLR albo cytokiny, czasem jeszcze LCT
- badania partnera przed szczepieniami (nie w przypadku analizowania immuno) 200zl.

Więcej (bardziej medycznie) możesz poczytać w artykułach Malinowskiego.


Duuuży skrót [emoji5]

Ps. Na mnie szczepienia limfocytami partnera nie zadziałały, dopiero kolejne 2 pullowane dały dobry wynik.
 
Dziękuję bardzo.
Na prawdę jestescie kochane dziewczyny.

Mąż siedzi obok i nic. Mówi, że co ma być to będzie... Zero przeżywania ze mną. A wiem, że bardzo pragnie żeby się udało ale ta obojętność i zimnosc facetów. Mnie na serio rozwala czasami...

Tak dobrze, że jesteście. Czuję przy tym podejsciu tak bardzo wasze wsparcie. Na prawdę ciężko byłoby bez Was.
[emoji182] Buziaki

Facet ma cos z mysza wspolnego, woli w dziurze przeczekac i sie w zaden sposob nie wychylac niz pokazac ze tez mu zalezy. ;)
Jestesmy serduchem razem z Toba❤️❤️❤️
 
Dziękuję bardzo.
Na prawdę jestescie kochane dziewczyny.

Mąż siedzi obok i nic. Mówi, że co ma być to będzie... Zero przeżywania ze mną. A wiem, że bardzo pragnie żeby się udało ale ta obojętność i zimnosc facetów. Mnie na serio rozwala czasami...

[emoji182] Buziaki
Kochana mężczyźni to inny gatunek. Mój także bez emocji.
 
Zgodnie z prośbą, w 3 zdaniach [emoji6][emoji23]
I to w odniesieniu do leczenia przez wujka Jarka [emoji51]

Czas:
- Na początek badania żeby dr mógł zdecydować czy szczepić czy nie. Czas oczekiwania na wyniki 2-3 tygodnie
- jeżeli decyzja ze szczepienia, to zazwyczaj 3 szczepienia, co 3 tygodnie
- powtórka badań i oczekiwanie na wyniki, 2-3 tygodnie
- jak wsio ok, to można się starać (ale nie robić ivf bo komórki osłabia), chociaż najlepiej poczekać tak z miesiąc i dopiero wtedy....żeby się to jeszcze ułożyło.
W przypadku ivf to lepiej zrobić ivf, zamrozić zarodki a potem szczepienia, albo szczepienia i odczekać te 3 miesiące wtedy...

Efekty uboczne:
- w naturalnych staraniach dziewczyny czasem piszą, że nie mogą zajść.... tak nawet i do pół roku. Pewnie przez te osłabione komórki
- to tyle

Efekty:
- utrzymują się do 6 miesięcy, czasem krócej (2-3) lub dużej (8), wszystko zależy od organizmu, jak dobrze/źle zareagował na szczepienia
- znam kilka ciężarówek (chociaż właściwie już dawno rozpakowane [emoji7]), ktorym udało się dopiero po szczepieniach (wszystkie po ivf), MLR conajmniej 40%

Ceny:
- szczepienia od partnera 600-700(?), od dawcy 820 (możecie mnie poprawić bo ja byłam już kilka miesięcy temu, wiec może coś się zmieniło)
- badania kobiety: przed szczepieniami koszt zależny od tego czy to początek szukania przyczyny immuno (może się wahać 400-1500zl), po szczepieniach powtórka badań (350-500zl) np. test MLR albo cytokiny, czasem jeszcze LCT
- badania partnera przed szczepieniami (nie w przypadku analizowania immuno) 200zl.

Więcej (bardziej medycznie) możesz poczytać w artykułach Malinowskiego.


Duuuży skrót [emoji5]

Ps. Na mnie szczepienia limfocytami partnera nie zadziałały, dopiero kolejne 2 pullowane dały dobry wynik.
Dzieki ci kochana❤️❤️❤️
 
reklama
Kurde dziewczyny wy mi tu pomagacie chodź nie podchodzę do in vitro póki co a ja sie pomyliłam tyle tych wyników mój mąż ma że moja nie uwaga kurde. Koncentracje 3.0 a ilość w ejakulacie jest 21.0 ilość a+b w ejak. 10.7. Bardzo przepraszam...Dużo za dużo się pomyliłam...
 
Do góry