reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ile mniej wiecej kosztuje prolutex i czy nie wiecie czy jest w ciechocinku w aptece? Bo musze do listy zyczen dolaczyc zeby miec na wszelki wypadek.
 
No ja zrobilam polaczenie pecherzykowej z serduszkowa bo w tym tygodniu nie mam jak na pecherzykowa isc bo wykezdzamy na weekend, a lekarz tylko w weekendy wiec mam nadzieje, ze cos bedzie widac i ze cud bedzie trwal.
My z mężem poszliśmy do lekarza który skierował nas do novum gdzie podchodziłam do in vitro ale z zaleceniami od lekarza u którego byłam wczoraj no i tez chcemy żeby to właśnie on prowadził ciąże. W zasadzie to poszliśmy żeby spojrzał na wyniki i powiedział jak dalej z lekami no i ogólnie co dalej. Wogole nie spodziewałam się ze będzie można już coś zobaczyć!! Także bardzo miła niespodzianka! I właśnie zastanawiam się jak „ pożegnać się „ z novum?? Może jeszcze będę chciała do nich wrócić? W końcu został u nich nasz jeden mrozaczek. Dokładnie kochana! Cudzie trwaj!!❤️
 
My z mężem poszliśmy do lekarza który skierował nas do novum gdzie podchodziłam do in vitro ale z zaleceniami od lekarza u którego byłam wczoraj no i tez chcemy żeby to właśnie on prowadził ciąże. W zasadzie to poszliśmy żeby spojrzał na wyniki i powiedział jak dalej z lekami no i ogólnie co dalej. Wogole nie spodziewałam się ze będzie można już coś zobaczyć!! Także bardzo miła niespodzianka! I właśnie zastanawiam się jak „ pożegnać się „ z novum?? Może jeszcze będę chciała do nich wrócić? W końcu został u nich nasz jeden mrozaczek. Dokładnie kochana! Cudzie trwaj!![emoji173]️

To super :) milo, ze tak cie ladnie kropek zaskoczyl :). Moze po prostu po serduszkowej daj im znac, ze jest serduszko i powiedz, ze ze wzgledu na twoja wygode bedziesz teraz ciaze prowadzic u swojego lekarza, pewnie czesto spotykaja sie z taka sytuacja, to przeciez nic zlego, wybor nalezy do Ciebie, do jakiego lekarza chodzisz.
 
reklama
Do góry