reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co ty tu chcysz :D :D :D
Kamaa jesli nie bylo ciazy i bylas tuz przed @ to ten progesteron wcale nie jest dziwny, poniewaz jesli nie dochodzi do zaplodnienia to po takim czasie cialko zolte na jajniku zaczyna samoistnie zanikac. Zeby miec pewniejszy obraz to musialabys zrobic progesteron np 3 dni po potwierdzonej monitoringiem owu. Mozesz probowac jeszcze iui, ale nad ivf trzeba by sie juz powoli zastanawiac. To nierzadko troche trwa, wiec jesli nie chcesz potem czekac w nieskonczonosc, warto juz teraz zaczynac dzialac.
Gdzie sie leczycie?
Na samym początku walki mialam progesteron w podobnych dniach cyklu 7.10 bez leków teraz przy duphastonie mam tak niski 1.0 po inseminacji. Lecze się w Parens. Chodź nachodzi mnie na zmiane kliniki na Gymcentrum Katowice.
 
Na samym początku walki mialam progesteron w podobnych dniach cyklu 7.10 bez leków teraz przy duphastonie mam tak niski 1.0 po inseminacji. Lecze się w Parens. Chodź nachodzi mnie na zmiane kliniki na Gymcentrum Katowice.
To zmien. Ja z Parensa ucueklam jeszcze przed in vitro bo dr Janeczko chcial mi robic 6 inseminavji przed in vitro gdzie jeden jajowod mam całkowicie niedrozny a drugi drozny ale z bardzo duzymi oporami, przeplyw byl minimalny zarowno przy badaniu jak i potwierdzila to laparoskopia. A dzieki Gyncebtrum w piatek poznam synka❤
 
To zmien. Ja z Parensa ucueklam jeszcze przed in vitro bo dr Janeczko chcial mi robic 6 inseminavji przed in vitro gdzie jeden jajowod mam całkowicie niedrozny a drugi drozny ale z bardzo duzymi oporami, przeplyw byl minimalny zarowno przy badaniu jak i potwierdzila to laparoskopia. A dzieki Gyncebtrum w piatek poznam synka[emoji173]
A jak się czujesz? [emoji4] na razie spokojnie?
 
To zmien. Ja z Parensa ucueklam jeszcze przed in vitro bo dr Janeczko chcial mi robic 6 inseminavji przed in vitro gdzie jeden jajowod mam całkowicie niedrozny a drugi drozny ale z bardzo duzymi oporami, przeplyw byl minimalny zarowno przy badaniu jak i potwierdzila to laparoskopia. A dzieki Gyncebtrum w piatek poznam synka❤
My jeszcze do tego mamy malo plemników w ejakulacie jest ich 3 mln.
 
reklama
Do góry