reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@tamiza czemu ten czas tak zapierd.la... :p
Jak samopoczucie? Przytylas cos w koncu? Dalej syniu czy jednak znowu cos sie zmienilo? :D

@Oczekiwanie2017 niunia czemu nic nie piszesz? Co u Was? Syniu w koncu postanowil opuscic najcudowniejszy domek? :)

@zylwia co u was? Wyszlyscie ze szpitala juz? Jak Lenka? :)
To ja odpisze:) oczekiwanie urodzila:) skonczylo sie cc:) zylwia jest w domku juz z Lenka ale widziala synka oczekuwania bo czekala jak miala cesarke:)
 
reklama
Moj dowodzi wieczorami po kolacji:) ale kiedyś znajoma pojechala na ip bo maluchow nie czula to kazał jej w domu cos cueplego i zimnego sie napic i zjeść coś słodkiego i kwaśnego
O widzisz, ja zjadłam dziś na kolacje galarete z octem i popilam ciepła, słodką herbatą, może to dlatego [emoji6] a uczucie jest boooskie!!! [emoji7] [emoji7] [emoji7]
 
Dziekuje kochana :) ja mam w okolicach 5 to juz w ogole nisko, dzis 15dpt i beta ladnie przyrasta jak wczoraj sprawdzalam, ale juz nawet jak 9dpt sprawdzalam progesteron to byl tak samo niski wiec nie wiem moze jak by bylo zle to juz chyba bym plamila... W Ciechocinku nawet mi nie kazali sprawdzac prog ale zrobilam na wlasna reke no i teraz sie zastanawiam jak glupia ;)
Też robiłam na własną rękę
Z tego co pamiętam to goffa13 miała też taki niziutki a wszystko dobrze się skończyło
 
@tamiza czemu ten czas tak zapierd.la... :p
Jak samopoczucie? Przytylas cos w koncu? Dalej syniu czy jednak znowu cos sie zmienilo? :D
Czas leci jak szalony ...
Samopoczucie przeważnie dobre.
Zapierniczam jak mały samochodzik :p
Eee no kochana już 5 kg na plusie :D tylko nikt nie wie gdzie to idzie - jedynie na wadze widzę różnice :-D
Został synuś ;)
IMG_20180804_154857.jpg

Stopy rozmiar 40 :-D
IMG_20180804_154935.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180804_154857.jpg
    IMG_20180804_154857.jpg
    872,9 KB · Wyświetleń: 399
  • IMG_20180804_154935.jpg
    IMG_20180804_154935.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 392
Czas leci jak szalony ...
Samopoczucie przeważnie dobre.
Zapierniczam jak mały samochodzik [emoji14]
Eee no kochana już 5 kg na plusie :D tylko nikt nie wie gdzie to idzie - jedynie na wadze widzę różnice :-D
Został synuś ;) Zobacz załącznik 888279
Stopy rozmiar 40 :-DZobacz załącznik 888280
Ale boskie. Gratuluję Ci Tamizka jeszcze raz z całego serca. Nie mogę uwierzyć, że on już taki duży. Nim się obejrzysz i będziesz się wybierała na porodówkę. Fajnie, że się odezwałaś i pochwaliłaś fotkami słodkiego synusia. [emoji7]
 
Ale boskie. Gratuluję Ci Tamizka jeszcze raz z całego serca. Nie mogę uwierzyć, że on już taki duży. Nim się obejrzysz i będziesz się wybierała na porodówkę. Fajnie, że się odezwałaś i pochwaliłaś fotkami słodkiego synusia. [emoji7]
Dziękuję
Ale weź już mnie nie strasz ta porodówka :D
Jestem z Wami cały czas tylko siedzę cicho :)
Za chwilę Twoje maluchy też będą takie duże ❤️❤️
Ojojojojoj przeurocza stópeńka!!! Bedzie co cmokać :)
Ojj cmokać tak, ale gdzie ją takie buty wielkie kupię :-D
 
reklama
Dziękuję
Ale weź już mnie nie strasz ta porodówka :D
Jestem z Wami cały czas tylko siedzę cicho :)
Za chwilę Twoje maluchy też będą takie duże [emoji173]️[emoji173]️

Ojj cmokać tak, ale gdzie ją takie buty wielkie kupię :-D
No w sumie racja. Za tydzień prenatalne, jutro będzie równo 12 tygodni ciąży i to leci tak szybko. Tylko ten czas od transferu do transferu się dłuży. Cieszę się, że jesteś na forum w dalszym ciągu ale odzywaj się częściej. [emoji8]

Ciechocinek zrobił u Ciebie dobrą robotę, teraz czekamy na powrót ich glorii i chwały u pozostałych dziewczyn.
 
Do góry