reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No wiasnie z P-A nigdy nie mialam stycznosci. U G mialam 2 wizyty, a G-K mi robila transfer, to juz sama nie wiem do kogo mam dzwonic. No bo do M nie zadzwonei, bo on dal te zalecenia w biegu. Misis, a oni odbieraja te teelfony czy ciezko sie do nich dozwonic, do kogo bys mi radzila?
Jesli dr G nie przyjmuje to odbieta telefon. Priv
 
reklama
Dziekuje bardzo Sol, teraz trzeba jakos poumawiac te wizyty :), prenatal yoga ciekawe, moze jak troche dalej dojde to sie zainteresuje, bo teraz boje sie jeszcze uwierzyc ;) Trzymam kciuki za Twoj transfer!
Dzięki wielkie kochana. Już będzie dobrze na pewno. Pojadę z koksem i powiem Ci jak tutaj dziewczynki mówią. Będziesz gruba :)
 
co do tej nospy to znalazłam gdzieś na necie na jakimś forum info, że powoduje zburzenia napięcia mięśniowego u dzieci... co by się generalnie z tymi moimi obserwacjami zgadzało... bo słabe napięcie mięśni buźki opóźnia rozwój mowy
 
Dziewczyny slyszalyscie coś może ze nospa jest zakazana w ciazy I że się odchodzi od jej zażywania? Kuzynka mnie nastraszyla że Jej ginekolog zakazał zażywać I ja skorcze dał sambutamol
Od lekarza nic takiego nie slyszalam, ale od pan z apteki. Jedna nie chciala sprzedac mi nospy jak wspomnialam o transferze, bo rzekomo w ciazy sie nie powinno brac a juz napewno nie ta mocniejsza nospe. W Dr Max tak mi mowily panie. No ale jezeli lekarz zapisywal to juz nie wiem:errr:

Co to Sambutamol? Nie znajduje mi nic procz Salbutamolu, ale to na astme jest.
 
reklama
Do góry