reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcze no to ja chyba jakims ewenemwntem jestem. Bo dzis progesteron byl 4.87. Ja czytalam jakies badania na grupie kobiet w cyklu probnym jak im pobrali wycinek endometrium to stezenie bylo odpowiednie do utrzymania ciazy, a we krwi mialy chyba 11 +\- 6. Powiem to klinice rano, moze mi cos jescze innego dadza na wszelki wypadek. A czy myslisz, ze beta by przyrastala jesli progesteron bylby nieodpowiedni? Mam co prawda duphaston 3 x 2 jeszcze a to tez podobno w krwi jest niewykrywalne.
Mieciu , nie wiem jak ci odpowiedziec zeby nie wystraszyc:o:p:Dwiec nie pisze tego absolutnie do Ciebie,ok;)
Gdyby faktycznie zaczelo sie zlego dziac , wystapilo by pewno ciemne plamienie( wyglada jak stara brazowa krew)to juz jest sygnal ostrzegawczy. Tego nie ma Beta pieknie rosnie, my tyle tych progesteroniw bierzemy ze ciezko sie polapac co we krwi wychodzi co nie. Mozesz miec tendencje do niskiego progesteronu? Ja bym prosila doka zeby ci dolozyl Prolutex, na wszelki wypadek bo wynik nie powala, u mnie tez jest zawsze niski , chociaz bralam ze 3 razy tyle co ty.U mnie do 40 dochodzi i moge brac co chce wiecej nie bedzie.Nie robila bym sobie stresu , pomimo to prosila o cos dodatkowego. I tak beta moze rosnac, pomimo niskiego prg.Mamy stara forumowiczke , ktora miala prg na wysokosci 6 cala ciaze i urodzila piekna zdrowa coreczke.❤️
 
Dziewczyny przepraszam, że tak marudzę, ale już wysiadam psychicznie. Chciałam podchodzić niedługo do kolejnej stymulacji, ale dostałam teraz wyniki posiewu z szyjki macicy i masakra. Znowu bakterie. Przez 16 miesięcy robiłam już 18 posiewów i tylko 6 miałam dobrych. W każdym coś wychodziło i ciągle antybiotyki i znowu kolejne bakterie i tak w kółko :hmm: U mnie w klinice nie można podejść do transferu, jeśli nie ma dobrego miesięcznego posiewu. Nie mam żadnych objawów infekcji, a różne bakterie ciągle wychodzą. Nie wiem już co gorsze dla organizmu czy leczenie antybiotykami czy stymulacja. Czy u Was w klinikach też jest taki problem z tymi powiewami? Bo mnie to już dobija. Z niczym nie mogę ruszyć, a jak już ruszę, to nic nam nie wychodzi :no:
Ja tez miałam problemy z infekcjami i lekarz zalecił mi lacibios femina i pomogło. :-) :)
 
Pewnie, że pamiętam. Ja z różnym natężeniem pisze ale czytam dość często wpisy na forum. Jasne, rozumiem że wolisz zostać anonimowa.
U nas na razie model rodziny 2+2 zostaje na jakiś czas. Ginekolog odradza tak szybki transfer po ciąży bliźniaczej a i kolejna ciąż a wiazalaby się z potężną dawką sterydow, które musiałabym przyjmować, mam dag odpocząć swojemu organizmowi. Swoją drogą troszkę się z mężem od siebie oddalilismy i jesteśmy na etapie pracy nad związkiem, póki co z powodzeniem [emoji3]
Najważniejsze, żebyście byli szczęśliwi. A Twoje maluchy, to jeszcze naprawdę maluchy. [emoji4] daj sobie czas. [emoji8]
 
Dzisiaj znowu natworzyłyście a ja jestem z doskoku, bo nie mogę się długo patrzeć w monitor. [emoji6]
Bardzo mnie cieszą piękne dzisiejsze bety. Tylko takie chciałoby się oglądać i cieszyć razem z Wami. [emoji8]
@lafantynka @Mieciu85 jeszcze raz gratuluję wysokich wyników. To teraz czas na umawianie się do gina. [emoji16]
 
Ja duphaston mam doustnie, tak samo estrofem. Nawet nie wiedzialam, ze to mozna dopochwowo brac.[/QUOT

Nie wiem od czego to zależy, ja mam 2xdziennie estrofen dopochwowo + teraz doszedł mi dupek 3x, luteina3x dopochwowo no i oczywiscie acard. P.S czy orientujecie się czy estrofen można łączyć z progesteronem? Bo tyle tych leków, brzuch mam jak balon od nich :(
 
reklama
Do góry