reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobrze Cię widzieć! Kiedy urodzilas? Pochwalisz się zdjęciem maluszka?

Dziękuję! Nie myślałam, że ktoś poza Joasią mnie jeszcze pamięta ;) urodziłam 2 miesiące temu, ale to było ponad miesiąc przed czasem.
Jeśli chodzi o foty to w tak delikatnym temacie (kd) wolę pozostać incognito :)

a jak Ty? będzie jeszcze kolejny członek rodziny??
 
reklama
Dziękuję! Nie myślałam, że ktoś poza Joasią mnie jeszcze pamięta ;) urodziłam 2 miesiące temu, ale to było ponad miesiąc przed czasem.
Jeśli chodzi o foty to w tak delikatnym temacie (kd) wolę pozostać incognito :)

a jak Ty? będzie jeszcze kolejny członek rodziny??
Rozumiemy i szanujemy. Niech Lenka rośnie teraz zdrowo na uciechę rodzinki :)
 
ojej kochana az tak ze z zagrozeniem zycia co tam sie u ciebie dzialo ?
Jednak najeazniejsze ze wszystko skonczylo sie dobrze i masz kochane malenstwo przy sobie

łożysko centralnie przodujące, spory horror - lekarze byli mocno przestraszeni więc i mnie straszyli
ma to jedną małą zaletę - ominęły mnie badania przezpochwowe ginekologiczne przez całą ciążę :)
 
@lafantynka piękna beta ❤
@Mieciu85 ty nas już nie trzymaj tak w napięciu
emoji14.png


U mnie nie ma zaskoczenia, wynik 0,7
Ostatni zarodek nie dał rady.

Także jeszcze tu wrócę
emoji14.png
tylko teraz muszę ten plan obmyślić
emoji41.png

TY się Kochana nigdzie od nas nie wybieraj :)
Obmyślaj plan działania z M i z nami :D :p

Zwyciezca konkursu zostala ogloszona Dzoasia przy wyniku 1874 ;)
@Mieciu85 piękna beta!!! Zazdraszczam pozytywnie :):)

@filiżanka z porcelany najważniejsze że z Wami wszystko dobrze... córeczka niech rośnie zdrowo a mamusia cieszy swoje ♥️❤ dwoma największymi Skarbami na świecie jakie mozna tylko sobie wydarzyć:)
 
reklama
To pieknie ci ten progesteron wystrzelil, ten moj okolo 5 to chyba poprostu co ja wyprodukuje, a reszta we krwi sie nie ujawnia. Robisz jeszcze trzecia bete czy teraz usg?
Właśnie lekarz dziś mi powiedziała żebym zrobiła betę plus inne badania dopiero 22/08, zdziwiłam się ze tak późno i ze nie kazała robić 3 weryfikacji. Ale jutro ide do mojego lekarza który skierował mnie do novum i jego o wszystko wypytam.
 
Do góry