reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
no już bez przesady kurcze - rozumiem, że jak zrobił usg 4d to już za to zwykłe się nie powinno płacić, jak by jeszcze zrobił 3d, to by wyszło ponad tysiąc żart taki wrrrr....
No dziewczyny , nie oszukujemy się temat nie płodności jest bardzo delikatny , każda z nas zrobi wszystko by tylko zostać z mamą i niestety jesteśmy w ten sposób wykorzystywane i tak jak wspomniałaś nie powinnam płacić dwa razy za USG ale kłócić się przecież nie będę... Jestem pewna że lekarz spojrzał na mnie na zasadzie przyjechała tylko sprawdzic czy wszystko ok z jakiejś tam wsi zabitej dechami to akurat skorzystam , jestem pewna że jak bym byla stalą pacjenta to też by było inaczej , no coz jedyne co moge dodać na obronę to powiedział to co chciałam usłyszeć i warte było tej ceny :) mam normalna macicę ;) i to jest dla mnie najwszniejsze
 
No dziewczyny , nie oszukujemy się temat nie płodności jest bardzo delikatny , każda z nas zrobi wszystko by tylko zostać z mamą i niestety jesteśmy w ten sposób wykorzystywane i tak jak wspomniałaś nie powinnam płacić dwa razy za USG ale kłócić się przecież nie będę... Jestem pewna że lekarz spojrzał na mnie na zasadzie przyjechała tylko sprawdzic czy wszystko ok z jakiejś tam wsi zabitej dechami to akurat skorzystam , jestem pewna że jak bym byla stalą pacjenta to też by było inaczej , no coz jedyne co moge dodać na obronę to powiedział to co chciałam usłyszeć i warte było tej ceny :) mam normalna macicę ;) i to jest dla mnie najwszniejsze
Kochana pewnie, że tak zapłaciłabys i więcej jak by trzeba było, bo wiadomo chciałaś wiedzieć i ten spokój jest bezcenny....
tylko to po prostu nie fair - takich lekarzy nie lubimy! poza tym raczej nie zostałaś przed wykonaniem usługi poinformowana a tak być powinno - a jak byś nie miała tyle pieniędzy przy sobie - no żesz... no może to nawet nie kwestia lekarza tylko obsługi... bo czasem to ona wystawia rachunki eh... nie ważne, złości mnie takie coś i przykro mi, że Cię tak potraktowali i już
 
Kochana pewnie, że tak zapłaciłabys i więcej jak by trzeba było, bo wiadomo chciałaś wiedzieć i ten spokój jest bezcenny....
tylko to po prostu nie fair - takich lekarzy nie lubimy! poza tym raczej nie zostałaś przed wykonaniem usługi poinformowana a tak być powinno - a jak byś nie miała tyle pieniędzy przy sobie - no żesz... no może to nawet nie kwestia lekarza tylko obsługi... bo czasem to ona wystawia rachunki eh... nie ważne, złości mnie takie coś i przykro mi, że Cię tak potraktowali i już
Takie już jest niestety zycie czasem z górki czasem pod górkę , jestem pewna że kiedyś życie mi to wszystko wynagrodzi ;) a jeśli chodzi o koszty to byłam pewna że zapłacę jak za zwykła wizytę nie byłam świadoma tego że muszę płacić dodatkowo za USG ponieważ wszędzie gdzie chodziłam do tej pory USG było w cenie wizyty i tak powinno to wyglądać. Natomiast owszem jeśli chodzi o to droższe USG to zostałam uprzedzona i sama się na nie zgodzilam ale nikt mnie nie uprzedził że w skład tego USG nie wchodzą również konsultacje co to USG oznacza ...
No strasznie dziwna sprawa i nie byłam przygotowana na takie koszty , góra na 400 zł...
Najważniejsze że już wiem że nie mam wady i o to mi chodziło , z drugiej strony ta wiedza była warta tych pieniędzy z tym że jak bym widziała wczesniej ile to będzie kosztowało to mogła bym się na to jakoś przygotować to jednak 800 zł to bardzo dużo... A to nie wszystkie wydatki... Z resztą co będę pisać same też to przechodzicie
 
reklama
Do góry