reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzieki dziewczyny za wszystkie rady i mile slowa, jestescie jak zwykle grupa szybkiego reagowania :)
Odnosnie tego mojego niskiego progesteronu 'studiowalam' teraz jakies badania na temat crinone i jego obecnosci w krwi. Troche to bylo takim jezykiem medycznym napisane, ale konkluzja jest taka, ze przy badaniach klinicznych nad crinone jak pobrali od 42 kobiet probki endometrium w mock cycle to zadna z probek nie wykazywala niedoborow lutealnych. W tym samym czasie zrobili im badania z krwi i poziom progesteronu wyszedl 11.3 +/- 6.5 ng/mL. Osiem kobiet mialopoznizej 6, a najnizszy poziom progesteronu byl 1.8. Wiec mimo, ze w krwi poziom byl niski to w endometrium byl dobry. Zwiekszam tego dupka tak jak kazali i trzymam sie tego co wyczytalam w tym badaniu i na tych forach bo inaczej to mozna faktycznie zwariowac ;).
Mieciu Gratulacje! Kiedy miałaś transfer ?
 
reklama
Ja obstawiam jedno tluste dziecko tak jak u mnie moja beta rosla o 120% w ciagu 1 dnia a mimo 2 blastek zostal jeden tlusciutki dzieciaczek [emoji7][emoji7]

Oo to super, ze mialas taki ladny przyrost Gosiu. Miejmy nadizeje, ze ten sie ladnie rozwija, juz wzielam mojego pod wlos ze sie mogl podzielic ;) bo u niego od strony mamy i taty blizniaki ale tez obstawiam, ze szanse na ta sa raczej male, byle tylko robil sie tlusciutki i beta rosla!
 
@edloteh kochana przepraszam ze wroce jeszcze do tematu, ale dogrzebalam sie do wynikow meza i ma DFI 14,9, a HDS 20. Reszta wyników jest ok. Myślisz, że to dobre wyniki? Bo nam zwracali uwagę na to HDS, że ciut podwyższone, ale mówisz, że DFI ważniejsze.

@adansonia piękny piękny widok.

Nadrabiam Was i nadrabiam. Co u Bimbo? Nie mogę znaleźć posta z jakąś najświeższą betą.

pozdrawiam z Ibizy. Upał jak skurczysyn, a mnie oczywiście w momencie przekroczenia drzwi samolotu dopadła @ - a po stymulacji, heparynie i acardzie to wiecie jak jest.
@Kurcia Kochana wypoczywaj i się regeneruj ❤❤
A @ powiedz żeby jak najszybciej sobie poszła bo Ty w końcu jesteś na Ibizie i nie masz czasu się nią zajmować:D :p
 
Kochane jest beta 235.9 wiec duzo lepsza niz na tym etapie ostatnio. Progesteron tylko niski 5.41. Dzwonie do kliniki zeby skonsultowac. Myslicie, ze moze ten dopochowy nie do konca w krwi wychodzi bo kiedys takie opinie czytalam a czy to prawda to nie wiem. Biore crinone 2 x 1 i duphaston 3 x 1. Nie plamie.
@Mieciu85 Kochana piękna beta jak na ten dzień!!! :):)
Ciesz się powoli ale ciesz ;);)
Suuuuper!!!! Ale się cieszę;);) ❤❤❤
 
reklama
Do góry