reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Załączniki

  • 20180627_123713.jpg
    20180627_123713.jpg
    896,2 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Już się robi to badania są robione po Pasnika u hematologa
W sumie to nie miałaś jakoś mega dużo tych badań, chociaż wyników aż 4 strony ;)
Faktycznie te wyniki wyglądają ok, ale myślę, że Paśnik w tym przypadku tylko dopomoże sukcesowi :)
Z tego co by sie można było ewentualnie przyczepić to białko C masz blisko dolnego granicy, a niedobór może wywoływać zakrzepicę. Ale po pierwsze ty to masz w miarę w normie jeszcze a po drugie i tak będziesz mieć heparynę więc loozik tu :) Czyli czekamy pozytywnej bety po cud-kuracji!! :)
 
Olka, może przez jakiś czas łykaj po 2 femibiony, homo delikatnie spadła, ale jak pociśniesz witaminami to powinna szybciej polecieć. Ja w tamtym roku miałam dobry wynik jak łykałam ovarin 2x1. Jak preszłam na metyle to mi skoczyła w górę z 7,9 na 15,2. Jak wróciłam do ovarinu to znów ładnie spadła. Teraz ostatnio nie badałam, ale chyba trzeba będzie.
To juz lepiej dorzucic jakis kwas foliowy sam albo syntetyczny albo metylowany w zaleznosci od tego ktory wariant mthfr jest. Bo awitaminoza ktora moze sie zrobic z nadmiaru pozostalych witamin zawartych w femibionie tez nie jest obojetna dla organizmu
 
reklama
W sumie to nie miałaś jakoś mega dużo tych badań, chociaż wyników aż 4 strony ;)
Faktycznie te wyniki wyglądają ok, ale myślę, że Paśnik w tym przypadku tylko dopomoże sukcesowi :)
Z tego co by sie można było ewentualnie przyczepić to białko C masz blisko dolnego granicy, a niedobór może wywoływać zakrzepicę. Ale po pierwsze ty to masz w miarę w normie jeszcze a po drugie i tak będziesz mieć heparynę więc loozik tu :) Czyli czekamy pozytywnej bety po cud-kuracji!! :)
Tak kochana czekamy ,ale powiem ci ze ja wysyłając wam te badania to mam takiego cykora jak przed lekarzem ... wasza opinia jest mi bardzo ważna bo wy jestescie ta moja encyklopedia ... w takim razie kupię jeszcze witaminę c która już łykam od tygodnia plus...
To prawda mam tych badać od chu... i ciut ciut ,ale i tak ich zdaniem nic nie powinnam łykać bo zaszkodzę ,a i czekac na cud :mad:
 
Do góry