reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To moze przez te upaly, jakies inne krazenie krwi, bo jak boga kocham ostatnio nawet mi sie siniak nie zrobil a teraz masakra.

Nie wiem czy to przypadek - ale moze pomoże. Mi zastrzyki z heparyny robi mąż i on trochę mocno ściska tą faldke (oczywiscie skóry ;)) tak ze nie czuję zastrzyku tylko ten ucisk. Po zastrzyku jescze chwile tak trzyma tą faldke. Mam tylko jeden maly siniak - wtedy w trakcie zastrzyku opierdzililam go, ze za mocno trzyma i poluzowal chwyt :laugh2: sprobuj, moze to jest jakas metoda...
 
reklama
Dziewczyny właśnie przyszły mi wszystkie moje badania z kliniki i :( nie wszystko rozumiem :mad: czy jest tutaj osoba która roztrabi mi co mam dobrze ,a co mam złe ? Dodam ,ze ich zdaniem jest wszystko ok,a Pasnik to zły lekarz i chce mi zaszkodzić :p prawda tylko jest w tym ,ze Pasnik to jedyny lekarz który dał mi trochę nadzieji ,ze może sie udac bo klinika mówi to szczęście trzeba miec trochę ... a szczęściem to ja zyc nie będę bo już mi stuknęło 32:eek: ... wiec komu mogę podrzucić moje wynniki dodam ,ze są po francusku choć skróty takie jak w Polsce
 
Dziewczyny właśnie przyszły mi wszystkie moje badania z kliniki i :( nie wszystko rozumiem :mad: czy jest tutaj osoba która roztrabi mi co mam dobrze ,a co mam złe ? Dodam ,ze ich zdaniem jest wszystko ok,a Pasnik to zły lekarz i chce mi zaszkodzić :p prawda tylko jest w tym ,ze Pasnik to jedyny lekarz który dał mi trochę nadzieji ,ze może sie udac bo klinika mówi to szczęście trzeba miec trochę ... a szczęściem to ja zyc nie będę bo już mi stuknęło 32:eek: ... wiec komu mogę podrzucić moje wynniki dodam ,ze są po francusku choć skróty takie jak w Polsce
Oj zaraz tu się zorganizuje batalion wojska w obronie Pasikonika ;) mogę pierwsza dac w pysk temu kto coś na niego mówi:)!
 
Dziewczyny właśnie przyszły mi wszystkie moje badania z kliniki i :( nie wszystko rozumiem :mad: czy jest tutaj osoba która roztrabi mi co mam dobrze ,a co mam złe ? Dodam ,ze ich zdaniem jest wszystko ok,a Pasnik to zły lekarz i chce mi zaszkodzić :p prawda tylko jest w tym ,ze Pasnik to jedyny lekarz który dał mi trochę nadzieji ,ze może sie udac bo klinika mówi to szczęście trzeba miec trochę ... a szczęściem to ja zyc nie będę bo już mi stuknęło 32:eek: ... wiec komu mogę podrzucić moje wynniki dodam ,ze są po francusku choć skróty takie jak w Polsce
Wrzuc tu te wyniki, zbierzemy konsylium i wspolnie uradzimy :D
 
Już się robi to badania są robione po Pasnika u hematologa
 

Załączniki

  • B39EC040-46E4-41F0-99B7-F4232F3DE430.jpeg
    B39EC040-46E4-41F0-99B7-F4232F3DE430.jpeg
    999,5 KB · Wyświetleń: 119
  • 4B9A300D-E3FC-4E37-BC80-823795BE90EC.jpeg
    4B9A300D-E3FC-4E37-BC80-823795BE90EC.jpeg
    961,1 KB · Wyświetleń: 112
  • 0A7FFD58-EEDC-45D2-8FDA-FB9FE1A1D3EC.jpeg
    0A7FFD58-EEDC-45D2-8FDA-FB9FE1A1D3EC.jpeg
    630,1 KB · Wyświetleń: 112
  • 6B1A700A-70B2-431C-9693-C8D9576B6879.jpeg
    6B1A700A-70B2-431C-9693-C8D9576B6879.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 88
reklama
Do góry