reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzwonił lekarz z kliniki że mamy 3 zarodki ale ze strachu nie potrafię się cieszyć:hmm:. Jak dostanę @ mam umawiać się na wizytę i wtedy opracujemy plan działania. Jeszcze chcę to histero i mogę powiedzieć że zrobiłam już wszystko by się udało :):)
Agonia, dobrze mysle ze wy tez z KD ?
 
reklama
Mam nadzieję, że tak. Ale dowiem sie w drugiej połowie przyszłego tygodnia, bo transfer mialam w sobotę ;)
Nie wiem czy kilka dni po transferze wynik progesteronu powinien sie zmieniac ale moj sobotni wynik lekarz określił jako dobry. Są tu mądrzejsze głowy, może dziewczyny cos powiedzą. A jakie dawki lekow bierzesz?
To w którym dniu robisz betę ja miałam transfer w środę i dopiero robię w sobotę to będzie 10 dzień ;) a leki biorę Lutinus 2*2 ,dufaston 3*1 ,wiec trochę tego jest a Ty jakie leki bierzesz ??
 
Czy któraś z Was miała skłonności do siniaków po clexane?
Chyba każda. ;) w załączeniu dowód. ;)
Screenshot_20180723-210452.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180723-210452.jpg
    Screenshot_20180723-210452.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 436
Dziewczyny dzwonił lekarz z kliniki że mamy 3 zarodki ale ze strachu nie potrafię się cieszyć:hmm:. Jak dostanę @ mam umawiać się na wizytę i wtedy opracujemy plan działania. Jeszcze chcę to histero i mogę powiedzieć że zrobiłam już wszystko by się udało :):)
Super. Trzydnióweczki czy to już pięć dni minęło tak szybko?
 
reklama
Do góry