reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, wracam do tematu z moim TSH. W czwartek 12.07 mialam wynik 3.6 przy dawce 25mg euthyroxu, zwiekszylam dawke do 50 mg. W srode 18.07 wynik tsh byl 2.4 wiec zostalam przy dawce euthyroxu 50mg. Dzisiaj znowu badalam tsh i wynik jest 2.9... w sobote 21.07 byl transfer i nie chce zaszkodzić. Powinnam zwiększyć dawke?
Ostatnio lekarz mi powiedział, żeby nie przesadzać z lekami i że do wartości tsh 10 jest się chronionym. Z wrażenia nawet nie spytałam jak to. Tak czy inaczej jeszcze kilka dni brałabym tę samą dawkę i sprawdziła również ft4. Ten lekarz powiedział, że jeśli ft4 jest w górnej granicy i ponad to znaczy, że organizm jest przeładowany euthyroxem i nie ma sensu zwiększać. W między czasie próbowałabym się też skonsultować z endokrynologiem.
 
reklama
Dziewczyny, wracam do tematu z moim TSH. W czwartek 12.07 mialam wynik 3.6 przy dawce 25mg euthyroxu, zwiekszylam dawke do 50 mg. W srode 18.07 wynik tsh byl 2.4 wiec zostalam przy dawce euthyroxu 50mg. Dzisiaj znowu badalam tsh i wynik jest 2.9... w sobote 21.07 byl transfer i nie chce zaszkodzić. Powinnam zwiększyć dawke?
Mnie się wydaje, że mimo wahania to ładnie spada. Tak jak pisze @Justin87 na razie bierz tą 50tkę i spróbuj znaleźć endokrynologa :)
 
Mi dr dzisiaj powiedział, że spasmoline można łykać "jak cukierki" - może weź drugą tabletkę jeśi bardzo cie boli. Wiem jaki to strach... ale nic innego nie możesz zrobić. Jak masz relanium to łyknij i spróbuj sie przespać... Oby to nie było nic strasznego!
To dobrze bo do końca nie byłam pewna czy mogę ja jeszcze brać A wg mnie jest dużo lepsza niż nospa przynajmniej na mnie lepiej działa. Gretko Ci to mówił?
 
To dobrze bo do końca nie byłam pewna czy mogę ja jeszcze brać A wg mnie jest dużo lepsza niż nospa przynajmniej na mnie lepiej działa. Gretko Ci to mówił?
Tak - G we własnej ozdobie:D A na ulotce nie jest napisane że nie można spasmoliny brać tylko w 3 trymestrze? Czy już mylę ulotki?
 
reklama
Ostatnio lekarz mi powiedział, żeby nie przesadzać z lekami i że do wartości tsh 10 jest się chronionym. Z wrażenia nawet nie spytałam jak to. Tak czy inaczej jeszcze kilka dni brałabym tę samą dawkę i sprawdziła również ft4. Ten lekarz powiedział, że jeśli ft4 jest w górnej granicy i ponad to znaczy, że organizm jest przeładowany euthyroxem i nie ma sensu zwiększać. W między czasie próbowałabym się też skonsultować z endokrynologiem.

Dzieki wielkie. Moja pani doktor jest na urlopie do konca tygodnia, ale napisalam tez maila do lekarza z kliniki
 
Do góry