reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzwonił lekarz z kliniki że mamy 3 zarodki ale ze strachu nie potrafię się cieszyć:hmm:. Jak dostanę @ mam umawiać się na wizytę i wtedy opracujemy plan działania. Jeszcze chcę to histero i mogę powiedzieć że zrobiłam już wszystko by się udało :):)
Trzymam kciuki za dalsze etapy :wink: sama niedawno przechodziłam to co Ty teraz :rolleyes: trzeba wierzyć że będzie sukces :-) :)
 
reklama
Momentami już nie wiem, gdzie się wbijać a staram się robić to delikatnie i z wyczuciem. No, nie działa. Haha. ;)
U mnie podobnie to wygląda :szok: znajome po cesarkach zdziwione ze takie siniaki są, u żadnej się nie robiły. Już zwatpilam że może źle robię, ale widzę że to jednak nic nadzwyczajnego :unsure:
A jak wstrzykujecie to boli? Trzeba szukać takiego miejsca które nie boli zarówno przy wbijaniu igły jak i przy wstrzykiwaniu i potem po zastrzyku zawsze delikatnie uciskałam miejsce wkłucia - zostawały ewentualnie małe kropeczki - taki ślad po wbiciu igły :)
 
Dziewczyny, wracam do tematu z moim TSH. W czwartek 12.07 mialam wynik 3.6 przy dawce 25mg euthyroxu, zwiekszylam dawke do 50 mg. W srode 18.07 wynik tsh byl 2.4 wiec zostalam przy dawce euthyroxu 50mg. Dzisiaj znowu badalam tsh i wynik jest 2.9... w sobote 21.07 byl transfer i nie chce zaszkodzić. Powinnam zwiększyć dawke?
Moze tak sie dziac w zwiazku z transferem ciezko powiedziec ja bym chyba nie dodawala a jesli juz to tylko 12.5 czyli polowe 25
 
A jak wstrzykujecie to boli? Trzeba szukać takiego miejsca które nie boli zarówno przy wbijaniu igły jak i przy wstrzykiwaniu i potem po zastrzyku zawsze delikatnie uciskałam miejsce wkłucia - zostawały ewentualnie małe kropeczki - taki ślad po wbiciu igły :)
Na początku też mi zostawały małe kropeczki ale później porozlewały się siniaki. Zazwyczaj szukam takiego miejsca całkiem niebolącego ale nieraz nie mam już po prostu wyboru. Nie boli mnie jak wciskam tłok strzykawki, nieraz coś zapiecze tylko. Czasem po zastrzyku boli, gdy heparyna się rozlewa.
 
reklama
@dżoasia ok to przygotowuje moja dzisiejsza porcje proga na lopacie [emoji14]


Ej laseczki ja co punkcja to panikuje ale ile moga jajniki i brzuch bolec? Nie zwieksza mi sie chyba obwod, juz nie boli przy sikanii (no i prosze Was mialam estradiol 300 wiec o hiperce mowy nie ma), ale sie zastanawiam ile mi to jeszcze dokuczac bedzie.
Slabam, jajniki pokluwaja zwlaszcza jak sie ruszam, brzuch jakos tak okresowo, spalabym tylko.
Chyba odczuwam jakies dlugofalowe skutki narkozy czy cus... ale to w sumie dopiero 2.5 dnia...
 
Do góry