reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć. Wczoraj moja beta wynosiła już ponad 5000. Dopiero kolejna już lekarka dostrzegła ciąże pozamaciczna. Ból dla mnie niesamowity bo dostrzegalna już była akcja serca. Razem z ciąża musieli usunąć jajowód. Dodatkowo za min pół roku czeka mnie kolejna operacja bo endometrioza zmasakrowala mi macie i pewnie dlatego moje potrójne ivf nie odniosło skutki. Nie robili tego teraz bo byłam nagłym przypadkiem. Pozostaje też pytanie czy dla bezpieczeństwa nie usunąć też drugiego jajowodu. Czy któraś z was żyje bez jajowodu/ów? Ma to jakieś odczuwalne skutki w życiu codziennym, poza tymi związanymi z trudnościami zajścia w ciążę?

Sledzilam Twoja historię i miałam nadzieję na lepsze zakończenie.
Ja miałam cp i wycięty jajowod i niestety kolejna ciąża też była pozamaciczna (obydwie były naturalne) i zakończyła się usunięciem drugiego jajowodu. Zaznaczę, że nie miałam wcześniej żadnego zapalenia,problemow z drogami rodnymi, itp.
Brak jajowodow nie ma żadnych odczuwalnych skutków w życiu codziennym (oprócz oczywiście tego, ze tylko in vitro pozostaje żeby mieć dzieci).
 
No i lypa. Cos tam rosnie, nawet chyba kilkanascie ale drobnica jak piach. Doktorek nawet nie mierzyl (nie opylalo sie chyba). I curwa z crio kazal odczekac przynajmniej jeden cykl. Bede musiala wracac do roboty buuu

No i menopur z 225 zmniejszyl na 150 i dolozyl 150 gonalu
Asia a Ty teraz idziesz długim protokołem czy krótkim? :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dawno mnie tu nie było mieliśmy dłuuuugi urlop. U nas wszystko ok rośniemy i mamy się dobrze. Dziś jest 20 tydz i właśnie zrobiliśmy badania połowkowe i wszystko jest ok. Miał być chłopak Janek a jest dziewczynka termin na 8 grudnia
Jakie śliczne zdjęcie :) Widać, że dziewczynka lubi pozować.... :):):
 
Cześć. Wczoraj moja beta wynosiła już ponad 5000. Dopiero kolejna już lekarka dostrzegła ciąże pozamaciczna. Ból dla mnie niesamowity bo dostrzegalna już była akcja serca. Razem z ciąża musieli usunąć jajowód. Dodatkowo za min pół roku czeka mnie kolejna operacja bo endometrioza zmasakrowala mi macie i pewnie dlatego moje potrójne ivf nie odniosło skutki. Nie robili tego teraz bo byłam nagłym przypadkiem. Pozostaje też pytanie czy dla bezpieczeństwa nie usunąć też drugiego jajowodu. Czy któraś z was żyje bez jajowodu/ów? Ma to jakieś odczuwalne skutki w życiu codziennym, poza tymi związanymi z trudnościami zajścia w ciążę?
@Tysiek777 Kochana tule Cię bardzo mocno :(
Nawet nie umiem sobie tego wyobrazić :(
 
Girls od paru dni boryka się że zgaga dzisiaj napisałam do Gretki I powiedział że moge brać rennie do ssania brala któraś was to w ciazy ?
 
reklama
Do góry