reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Też o tym myślałam , tylko z tego co pisalyscie na grupie to ja miałam tak zapobiegawczo wszystko to co się bierze przy immuloligii... już sama nie wiem co mam o tym myśleć... po prostu chyba nie byłam gotowa na takie ciosy... Myślałam że in vitro inaczej wygląda.... płacisz i Masz , jesteś w ciąży, życie po raz kolejny mnie złamało... po postu jestem słaba , dzisiaj to wiem
Tez tak kochana myslalam. Widzisz ja tez niektóre rzeczy mialam.zapobiegawczo tj. Encorton a immunolodzy mi go zabronili. Warto sie zbadac niz podchodzić znowu do kolejneho transferu
 
reklama
kurde.. myślisz że nie ubierzemy? :szok:

Mój M to w ogóle przesadził jak kupił ubranko na wyjście rozmiar 50 w H&M:laugh2::laugh2::laugh2: napewno się nie zmieści a szkoda bo śliczne :) więc stwierdziliśmy, że weźmiemy do szpitala i podaruje jakiejś kruszynce :-p:laugh2:
No to przegiol z tym rozm 50:) a co do 56 to mam lekka watpliwosc z tym ze ty musisz czekac a ja juz od 6 sierpnia moge isc na cesarke:)
 
Cioteczki oto zdj mojej kruszynki [emoji4] pecherzyk jest, tarcza zarodka rowniez, udalo sie tez zarejestrowac bicie zawiazki serduszka [emoji173][emoji173][emoji173] niestety nie przyjal nas nasz Pan Dr, tylko inny w zastepstwie i nie bylo takiej fajnej atmosfery, jaka jest zawsze z naszym, ale trudno. Jesli chodzi o wiek ciazy, to stwierdzil, ze jestem w 6tym tyg i tyle [emoji3] Termin porodu wyznaczyl na 08.03.2019. Dostalam tez ksiazeczke ciazy. Moj lokalny gin rowniez na urlopie prawie do polowy sierpnia, wiec pojde jeszcze na usg za 2tyg tam, gdzie planuje prenatalne, to pomierza mi malucha jak trzeba [emoji4]
Mowie Wam jak sie poryczalam na tym fotelu [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 876182
Pieknie kochana!!! Gratuluje!!! Juz teraz tylko cieszyc sie ta cieza pelnym sercem [emoji173][emoji173][emoji173][emoji847][emoji847][emoji847]
 
Cioteczki oto zdj mojej kruszynki [emoji4] pecherzyk jest, tarcza zarodka rowniez, udalo sie tez zarejestrowac bicie zawiazki serduszka [emoji173][emoji173][emoji173] niestety nie przyjal nas nasz Pan Dr, tylko inny w zastepstwie i nie bylo takiej fajnej atmosfery, jaka jest zawsze z naszym, ale trudno. Jesli chodzi o wiek ciazy, to stwierdzil, ze jestem w 6tym tyg i tyle [emoji3] Termin porodu wyznaczyl na 08.03.2019. Dostalam tez ksiazeczke ciazy. Moj lokalny gin rowniez na urlopie prawie do polowy sierpnia, wiec pojde jeszcze na usg za 2tyg tam, gdzie planuje prenatalne, to pomierza mi malucha jak trzeba [emoji4]
Mowie Wam jak sie poryczalam na tym fotelu [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 876182
Ale fantastyczne wiadomości!!!
Gratulacje :-):-):-)
Nie ważne który lekarz robil,ważne co zobaczyłaś i uslyszalaś.No to rośnijcie dalej zdrowo :-)
 
Cioteczki oto zdj mojej kruszynki
emoji4.png
pecherzyk jest, tarcza zarodka rowniez, udalo sie tez zarejestrowac bicie zawiazki serduszka
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
niestety nie przyjal nas nasz Pan Dr, tylko inny w zastepstwie i nie bylo takiej fajnej atmosfery, jaka jest zawsze z naszym, ale trudno. Jesli chodzi o wiek ciazy, to stwierdzil, ze jestem w 6tym tyg i tyle
emoji3.png
Termin porodu wyznaczyl na 08.03.2019. Dostalam tez ksiazeczke ciazy. Moj lokalny gin rowniez na urlopie prawie do polowy sierpnia, wiec pojde jeszcze na usg za 2tyg tam, gdzie planuje prenatalne, to pomierza mi malucha jak trzeba
emoji4.png

Mowie Wam jak sie poryczalam na tym fotelu
emoji7.png
emoji7.png
Zobacz załącznik 876182
gratulacje bardzo sie ciesz ze Ci hurra
emoji7.png
 
Dziewczyny , tak szczerze to są w ogóle JesZcE jakieś szanse że beta w piątek będzie pozytywna ? Bo już sama nie wiem czy jest sens leki brać...
 
reklama
Do góry