reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki Kochana -lepiej...wprawdzie rano ledwo,ledwo zwlekam się z łóżka ale chociaż nastrój lepszy...
Na wyniki idę w poniedziałek...

No i dzisiaj rano stałam 15 min. Przed lustrem i powtarzałem sobie: NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY,NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY,KURW*NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY...
Może pomogło:oo2:
Jutro powtarzaj: JESTES ZAJEBISTA ;)
 
W Hiszpanii. Sprawdzilam ich w ciazy wiele, bo piwo bardzo lubie i w koncu odpuscilam, bo sie okazywalo, ze sciema i ze maja alkohol.
Raz tylko jakies niemieckie widzialam, calkowicie bezalkoholowe, ale nie pamietam nazwy.
Jest dobra podobno w smsku Bavaria [emoji4] ja wlasnie polecala mamaginekolog kiedys [emoji4]
 
Wy tak wszystkie o tym wymiotowaniu a ja ani razu sie zle nie poczulam na razie :) Ale za to piersi mnie bola tak przeogromnie ze w nocy to stękam z bólu :( Jakbym miala jakies kamienie z ostrymi krawedziami w srodku... Ale plus ze urosly juz o rozmiar wiec do kostiumu idealnie :D No i te wzdecia, caly czas mam mini ciazowy brzuszek...
Moja kolezanka urodzila dwoje dzieci, a mowi ze nie wymiotowala ani raz [emoji4] kazda jest inna [emoji4]
Ogladasz mecz? Zaczyna sie Chorwacja - Rosja [emoji4] i wlasnie kibicujemy z M Twojej drugiej ojczyznie [emoji4]
 
reklama
Do góry