reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mialam podawany. Kazali mi minimum 3 miesiące się wstrzymać a najlepiej pół roku :sad:
Dzięki. Kiepska wiadomość. Jutro sprawdzą mi betę i jak będzie spadała ładnie, to może obejdzie się bez metotreksatu. Nigdy nie sądziłam, że będę się modliła o niską betę...
 
Nooo nie dziwne tyle siedziec.... ale przynajmniej zaoszczedzilas
Ale szczerze gdybym znalazła kogos kto by mi.podal w domu to bym wolala zaplacic bo to jednak bylo trochę kłopotliwe-na sorze mial 5 razy podawany intralipid. Tam musiałam byc po 18 żeby mnie przyjęli i siedz se tyle czasu na tym plastikowym krzesle
 
Co do terminu ważności leku to jestem farmaceuta i to nie jest tak ze lek nagle z dnia na dzień traci wszystkie wlasciwosci tzn ze do konca lipca dziala a od 1sierpnia juz nie, po dacie ważności producent nie gwarantuje juz dzialania leku, nie bierze za to odpowiedzialności ale wiekszosc lekow zachowuje swoje właściwości... wszystko zalezy od postaci leku, przechowywania itp. Zrobisz jak uwazasz ale moim zdaniem przyjecie leku w sierpniu nie powinno Ci zaszkodzić ale jesli w razie niepowodzenia mialabys mieć wątpliwości czy to aby nie przez ta date waznosci to odpusc stosowanie
Dziękuję bardzo. Tak właśnie myslalam.
Przechowywany byl odpowiednio i tak myślę że go użyje ale nie jako główny progesteron ale dodatkowo w razie "w".

Jak się czujesz? Który to już tydzień? :)
 
Dziewczyny czy wiecie czy w aptekach mozna kupic aparat do podlaczenia kroplowki I te canniule czy jak to sie tam nazywa. Znalazlam sobie miejsce w UK gdzie mi podadza ten intralipid 2 tyg przed transferem, intralipid juz zalatwiony, to teraz znowu mi kazali swoj zestaw do kroplowki przyniesc :confused: odpadam ciagle cos musze kombinowac :o
No to niezle i powiedz jeszcze ze za te podanie masz zaplacic ;)
Mysle ze jest to do kupienia w aptece ale pytanie czy w aptece w UK tez
 
Dzieki :) wlasnie dzwonilam do apteki przy klinice I jest kilka na stanie, jezu jak dobrze bo juz myslalam, ze trzeba bedzie znowu kombinowac I sie prosic. Ok kryzys zazegnany ;). Po prostu juz mam dosyc dzwonienia wszedzie zalatwiania wsyztskiego, bo zeby skoordynowac in vitro w PL mieszkajac w UK to sie trzeba troche nakombinowac, szczegolnie jak sie do tego wszystkiego jeszcze wlaczy immunologie :eek:
 
reklama
No to niezle i powiedz jeszcze ze za te podanie masz zaplacic ;)
Mysle ze jest to do kupienia w aptece ale pytanie czy w aptece w UK tez

Kochana tu to chyba zeby cos takiego kupic w aptece to bym musiala miec recepte od boga I dalej pewnie bylby problem. Ogolnie tu nikt by mi na to nie wypisal recepty I nawet nie wiem czy w aptekach jest to dostepne, znajac ten kraj to pewnie nie wiec dlatego z polski to sprowadzam I w takim polskim laboratorium mi za £20 podadza, bo w jednej polskej przychodni to mi sypneli £120 za samo podanie! (moze wtedy by mi chociaz za darmo zestaw do podania dali haha). Znalazlam tez inne miejsca, angielskie kliniki, ktore to podaja (jedyne £200) I oni jeszcze to podaja tak jak sa nauczeni czyli bez rozcienczania w soli jak zalecil Pasnik, wiec ich sobie darowalam. Mialam na mysli intralipid, ale zestawy do kroplowek tez pewnie w aptece niedostepne, moze bardziej online. No nic, przyjada sobie z Polski :)
 
Do góry