reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy wiecie czy w aptekach mozna kupic aparat do podlaczenia kroplowki I te canniule czy jak to sie tam nazywa. Znalazlam sobie miejsce w UK gdzie mi podadza ten intralipid 2 tyg przed transferem, intralipid juz zalatwiony, to teraz znowu mi kazali swoj zestaw do kroplowki przyniesc :confused: odpadam ciagle cos musze kombinowac :o
 
Dziewczyny czy wiecie czy w aptekach mozna kupic aparat do podlaczenia kroplowki I te canniule czy jak to sie tam nazywa. Znalazlam sobie miejsce w UK gdzie mi podadza ten intralipid 2 tyg przed transferem, intralipid juz zalatwiony, to teraz znowu mi kazali swoj zestaw do kroplowki przyniesc :confused: odpadam ciagle cos musze kombinowac :o
Kurcze ja miałam z tym problem żeby kupić , możesz popytać w aptekach jednak najlepiej by było jak byś miała kogoś znajomego w szpitalu , tam mają tego pod dostatkiem i nikt tego nie liczy , wiem bo mi tak znajomy zalatiwal , miałam mieć podana kroplowke na dwa dni przed transferem , żeby nie musieć jechać specjalnie 250 km to kolega załatwił mi wszystko ze szpitala A kroplowke miałam podana w domu :(
 
Super kochana :) piekny brzuszek! To widac ten nasz pasikonik jednak ma dobre resultaty. U mnie lekarz z ciechocinka kazal zrobic allo mlr po biochemicznej ale w miedzyczasie Pasnik powiedzial, zeby nie robic bo to bez sensu bo cytokiny mam dobre (mowil, ze interleukina 10 mu pokazuje czy wytwarzam jakies przeciwciala chroniace zarodek). Powiedz kochana czy ty tez robilas cytokiny przy allo mlr, bo chce sprawdzic czy to sie faktycznie potwierdza, no ale skoro cudotworca tak mowi to chyba jest ok ;) Pamietasz jakie mialas NK? U mnie w normie niby 14% (przezial normy 7-24%) ale nie wiem czy dla staraczek to nie za wysoki, tez mam zlecone 3 intralipidy + accofil + steryd.
Ja mialam i allo mlry i cytokiny ale to mi zlecal inny immunologa ktory przyjmuje w Ciechocinku a doc wlasnie czesciej zleca cytokiny i raczej tych dwoch badan razem nie zleca. Nie pamietam juz jakie mialan komorki NK w immumofenotypoe ale robilam ocene aktywnosci cytotoksycznej komirek NK i ten pierwszy wynik 30.1 a norma do 26.1 a ten drugi 40.8 przy normie do 33.4.
A ja mialam serie szczepien, transer sie nie udal, doszczepienie i.znów du.a ale tu mysle ze to.byla wina zarodka. Allo mlry powinny byc min 42% a ja mialam juz 35 a transfer tam za 2 tygodnie bodajze i docent na podstawie wlasnie wyniku cytokin powiedział ze do konca roku mam czas bez szczepien. Ja wiec ze dr M jest świetnym specjalistą ale od in vitro, immunologie niech zostawia Pasnikowi tylko niech dalej kieruja pacjentki do immunologiw
 
A na forum jest na prawde masa dziewczyn ktore po leczeniu u niego sa w ciąży:)
Super kochana :) piekny brzuszek! To widac ten nasz pasikonik jednak ma dobre resultaty. U mnie lekarz z ciechocinka kazal zrobic allo mlr po biochemicznej ale w miedzyczasie Pasnik powiedzial, zeby nie robic bo to bez sensu bo cytokiny mam dobre (mowil, ze interleukina 10 mu pokazuje czy wytwarzam jakies przeciwciala chroniace zarodek). Powiedz kochana czy ty tez robilas cytokiny przy allo mlr, bo chce sprawdzic czy to sie faktycznie potwierdza, no ale skoro cudotworca tak mowi to chyba jest ok ;) Pamietasz jakie mialas NK? U mnie w normie niby 14% (przezial normy 7-24%) ale nie wiem czy dla staraczek to nie za wysoki, tez mam zlecone 3 intralipidy + accofil + steryd.
 
Dziewczyny czy wiecie czy w aptekach mozna kupic aparat do podlaczenia kroplowki I te canniule czy jak to sie tam nazywa. Znalazlam sobie miejsce w UK gdzie mi podadza ten intralipid 2 tyg przed transferem, intralipid juz zalatwiony, to teraz znowu mi kazali swoj zestaw do kroplowki przyniesc :confused: odpadam ciagle cos musze kombinowac :o
Mysle ze bez problemu. Wez sobie niebieski wenflon.do tego-to jest najmniejszy
 
reklama
Do góry