reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja na pierwsza wizyte robilam dosyc duzo ale zaznaczam, ze sama je robilam jeszcze przed wizyta na podstawie tego co dr innym dziewczynom zalecal. Ponizej napisalam Jakie. U mnie tez byla proba zagniezdzenia, co prawda beta duzo nizsza niz u Ciebie, ale powiedzieli mi w klinice, ze moze tak byc, ze moj organizm odrzuca zarodek I kazali zrobic test allo mlr 8 tyg po nieudanym transferze, ale w miedzyczasie Pasnik powiedzial zeby nie robic tego bo na podstawie cytokin mogl juz powiedziec ze organizm wytwarza przeciwciala chroniace zarodek, wiec moze w ta strone trzeba sprawdzic? Chyba LCT i IMK sa dosyc czesto zlecane przez Pasnika.
A oto moja lista :)
helicobacter pyroli, przeciwciala przeciw antygenom lozyska APA, przeciwciala przeciwplemnikowe ASA, test IMK, test CBA (ocena cytokinprofilu Th1/Th2), mutacja Leiden, PAI, przeciwciala antykardiolopinowe IgG/IgM (ACA), przeciwciala jadrowe ANA, przeciwciala przeciw antygenom jajnika AOA i AZPA, bialko S wolne, bialko C, bialko C (APC-R), homocysteina, mutacja genu dla homocysteiny MTHFR, antykoagulant tocznia. Po wizycie jeszcze Test LCT mi zlecil.
Dzięki za odpowiedź. Część z tych badań.miałam już po poprzednim poronieniu. I są ok. Ale chyba jednak się do niego wybiorę...
A H.pylori to z krwi przeciwciała? Przecież to nie swiadczy o aktywnym zakazeniu, jeśli miało się kiedyś w swoim życiu to p/ciała z krwi zawsze wyjdą dodatnie...
 
reklama
Dziewczyny mam takie dość dziwne pytanie , dzisiaj zauważyłam u siebie coś dziwnego mam cały czas mokra bielizne jak by od wody , transfer miałam 30.06 oprócz typowych bóli okresowych nic mi nie jest i tak się zastanawiam co to może być ?
Wy też tak mialyscie ?
efekt wysokiego estradiolu - bierzesz estrofem?
 
@Agonia777 - jooo już po - właśnie dojechaliśmy i próbuje Was nadrobić z czytaniem - u docenta oki - wiele nie zalecił bo mówi , ze wyniki ładne jak to powiedział " to Wasz czas , zapraszam za rok z dzieckiem lub chociaż zdjecie przyslijcie" - hymmm dobrze , ze choć ktoś wierzy , ze sie uda :p
Najpierw muszę wyleczyć Helicobacter bo jest mocny i dopiero jazda :szok:

NO to super :D:D:D teraz wyleczysz helicobacter i możesz działać. Super, że już masz rozplanowane jakie leki a na pewno dr. G się dostosuje. Kciuki za wizytę 12.:-) :):-) :):-) :)

U mnie się wyjaśnił silny ból w kręgosłupie. Jak @ ma w ten sposób się objawiać to ja dziękuję. Problem z pęcherzem obejmowanie kibelka i ból w kręgosłupie to chyba już za dużo. Zawsze dzień przed miałam migrenę i to wszystko czasami w dniu trochę bolał krzyż ale inaczej. No nic cudu nie ma:errr::errr::errr:
 
Dzięki za odpowiedź. Część z tych badań.miałam już po poprzednim poronieniu. I są ok. Ale chyba jednak się do niego wybiorę...
A H.pylori to z krwi przeciwciała? Przecież to nie swiadczy o aktywnym zakazeniu, jeśli miało się kiedyś w swoim życiu to p/ciała z krwi zawsze wyjdą dodatnie...
Tak pylori z krwi, wiesz moze jak kiedys sie mialo to beda znikome i test nie wyjdzie pozytywny bo tam tez przedzial podaja I do pewnego pulapu wynik jest negatywny. Ja to przynajmniej tak rozumiem.
 
15mg na dobę
Rano 10mg
Po 14 godzinie 5mg

Asia A tobie też zapisał encortonu?

Jak będziesz miała punkcie to uważaj bo gretko przypisuje metypred 3x1 ma ból A ponoć to nie powinno byc brane z encortonem Tosia spytaj Pasikonika o to.
Mi robil punkcje 2 razy i nigdy nic na bol mi nie przepisywal. Raz tylko jak mialam owocne bardzo jajibranie to poprosilsm pielegniarki o cos przeciwbolowego jeszcze na sali i mi to dala do wenflonu. No chyba ze sie cos pozmienialo
 
Słychajcie, doc Pasikonik do przyjmuje w aps medica w łodzi? Bo wyskakuje mi, że to poradnia psychiatryczna...

I dziewczyny z Novum - jak tam na niego reagują?
 
reklama
Miłego dnia kochane i powodzenia dzisiejszego dnia
Ja sobie wlasnie leze w szpitalu jak to powiedzial moj lekarz raczej w sanatorium ;) beda mi robic wszystkie potrzebne wyniki na poczatku ciazy. Pod katem tego ze ciaza jest z ivf na sterydzie i z mutacjami zobaczymy co mi tam nazlecali ;)
 
Do góry