reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wlasnie a jak to jest z Encortonem przy problemach w immunologii? Jak Wam Pasikonik radzi? Kiedy sie z niego schodzi standardowo tak zeby nie zaszkodzic na rozwoj plodu? U mnie w klinice zalecaja po dodatnim tescie ciazowym, ale przy poprzedniej probie, wlasnie beta wyhamowala, gdy zaczelam odstawiac steryd i tak jakos sobie wbilam do glowy, zeby go nie odstawiac od razu. A ze Dr zapomnial o nim (przynajmniej nic mi nie mowil) gdy dzwonilam z inf o pozytywnej becie, to biore caly czas. Ale pewnie w przyszlym tyg powiedza zeby odstawiac. Dlatego tak kminie, zeby jednak sobie go zostawic dluzej, nie wiem, do 12 tc? Co sadzicie? Nie chcialabym.tez przegiac paly w druga strone. W ogole PAI1 jest wskazaniem do sterydu?

Mi Pasikonik kazał od 2 dnia przed transferem brać 5mg, a po pozytywnej becie zwiększyć do 10mg. Po 12tc zaczęłam odstawić (1 tydzień 5mg, 1 tydzień 2,5mg).
Wskazanie: podwyższone CD4/CD8, NK 12 (2dc).
Nie wiem jak to jest przy PAI, ale kliniki chyba standardowo każą odstawiać po becie.
 
reklama
Miłego dnia kochane i powodzenia dzisiejszego dnia
Ja sobie wlasnie leze w szpitalu jak to powiedzial moj lekarz raczej w sanatorium ;) beda mi robic wszystkie potrzebne wyniki na poczatku ciazy. Pod katem tego ze ciaza jest z ivf na sterydzie i z mutacjami zobaczymy co mi tam nazlecali ;)
O super sprawa. Przynajmniej zbadaja wszystko za jednym razem, a i Ty nie bedziesz musiala nigdzie latac [emoji4] w takim razie kciuki za dobre wyniki Gosiu [emoji110] ja sie stresuje o moja dzisiejsza glukoze, wczoraj mialam nic nie jesc po 18 wlasnie ze wzgl na dzisiejsze poranne badania (glukoza na czczo wychodzi mi pod gorna granica zawsze), ale kurde o 22.30 nie wytrzymalam i wciagnelam serek wiejski z bulka [emoji87] jutro pewnie Dr mi napisze jakie wyszly wyniki to sie okaze [emoji12]
 
@Anulaa87 kochana czekamy na wieści co tam u Was :) ✊✊ za malusxka i najpiękniejszy dźwięk jaki dziś uslyszysz ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :)

My wczoraj miałyśmy przygodę z ktg, także trzymajcie kciuki żeby ta moja Mała agentka jeszcze posiedziala w brzuszku ! :) bierzemy się za pakowanie torby i tu też powracające pytanie o kalendarz :) @Justin87 od kiedy byś mogła przejąć o ile to aktualne ?
 
NO to super :D:D:D teraz wyleczysz helicobacter i możesz działać. Super, że już masz rozplanowane jakie leki a na pewno dr. G się dostosuje. Kciuki za wizytę 12.:-) :):-) :):-) :)

U mnie się wyjaśnił silny ból w kręgosłupie. Jak @ ma w ten sposób się objawiać to ja dziękuję. Problem z pęcherzem obejmowanie kibelka i ból w kręgosłupie to chyba już za dużo. Zawsze dzień przed miałam migrenę i to wszystko czasami w dniu trochę bolał krzyż ale inaczej. No nic cudu nie ma:errr::errr::errr:
Ooo szkoda - jakiś cud by sie zdał :biggrin2: wiem co przeżywasz pore lat temu moje @ wygladaly tak : na toalecie i z miską na kolanach tz biegunka plus torsje równocześnie - masakra.:growl: Ale powiem , ze od lutego - stymulacji ,moja @ przychodzi jak w zegarku co 24 - 25 dni i prawie bez objawów jakiś strasznych. :szok: quwa to chyba już starość - :realmad:
 
Dziewczynki wyjasnilo sie wczoraj u docenta ANA 1 gdzie mialam 2 różne wyniki . Napewno ANA mam ujemne, a nie dodatnie - bo CD8 w normie - dla mnie czarna magia - ale jak cudotwórca Nasz mówi , że dobre sa ujemne - to tak jest i już ! :biggrin2:
 
@Agniecha1508 moze i tak jest z tym IgA, nie jestem pewna to nie dyskutuję :)
@misis188 dzięki za linka.

Chcą mi chyba dać metotreksat. Czy któras z Was była w ciąży pozamacicznej i miała.to podawane? Wiecie może jak długo po podaniu można podchodzić do następnego transferu?
 
O super sprawa. Przynajmniej zbadaja wszystko za jednym razem, a i Ty nie bedziesz musiala nigdzie latac [emoji4] w takim razie kciuki za dobre wyniki Gosiu [emoji110] ja sie stresuje o moja dzisiejsza glukoze, wczoraj mialam nic nie jesc po 18 wlasnie ze wzgl na dzisiejsze poranne badania (glukoza na czczo wychodzi mi pod gorna granica zawsze), ale kurde o 22.30 nie wytrzymalam i wciagnelam serek wiejski z bulka [emoji87] jutro pewnie Dr mi napisze jakie wyszly wyniki to sie okaze [emoji12]
E tam ja tez o 22 opylilam pol miski czeresni ;)
 
Hej dziewczyny ratunku bo oszaleje czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne?? Jeśli tak to w którym dniu po transferze? I jak wyglądało? Przejzalam już tysiąc stron i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi...
 
reklama
@Agniecha1508 moze i tak jest z tym IgA, nie jestem pewna to nie dyskutuję :)
@misis188 dzięki za linka.

Chcą mi chyba dać metotreksat. Czy któras z Was była w ciąży pozamacicznej i miała.to podawane? Wiecie może jak długo po podaniu można podchodzić do następnego transferu?

Kochana, ja miałam podawany ten lek. Z tym, ze podawano mi go dwukrotnie w odstępie tygodnia. Od części lekarzy słyszałam, że odczekać z ciąża 3 miesiace a od części, że pół roku. Przyznam, że ja dla pewności odczekałam z transferem 5 miesięcy.
 
Do góry