reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sol ja bym nie ryzykowala nawet odrobine przeterminowanych lekow brac. Moja najlepsza przyjaciolka jest farmaceutka i zawsze mi zwracala uwage na to. A czemu musicie odpuscic lipiec?
Ok. Dzięki wielkie. To 1000zl pójdzie do kosza...

Nie damy rady zgrać lotów, urlopu z pracą. Mój mąż ma delegacje na prawie 10 dni i ciężko będzie wszystko pogodzić :(

Jakoś wytrzymam do Sierpnia, będę się delektować Waszymi sukcesami!
 
Raczej nie ale jak juz masz i maja sie zmarnowac to moze tu sie znajdzie ktos potrzebujacy. Lepiej sprzedac za polowe ceny niz wyrzucic
No w sumie masz rację tylko ze ja mam je wszystkie w UK więc do Polski się nie opłaca wysyłać bo to musialobyc w chłodni chyba. No chyba że są tutaj dziewczyny z UK zainteresowane?
 
Usg jeszcze nie miałam, ale beta spada. 2 dni temu 1368, dziś nieco ponad 1200.
No nic. Mam jeszcze 5 mrożaków, po które wrócę w sierpniu. Nie rozumiem tylko dlaczego tak się dzieje? Tyle ciąż biochemicznych/poronień bo nie wiem jak to nazwać? Przeciez ze mną miało być wszystko ok... :(
Jeju kochana. Przykro mi strasznie, tyle przeszłas. Szkoda... ale tak jak mówisz głowa do góry i walczymy dalej. Będzie dobrze!
Pisze się z Tobą na crio w sierpniu [emoji123]
 
Aha. Bo dzis dzwoniłam do novum z pytaniem ile czasu trzeba czekać przed wizyta na wynik bHCG to pani była zdziwiona ze 23 a nie 25dpt mam Wizyte i odniosłam wrażenie ze koniecznie musi być 25tego dnia taka wizyta
Nie przejmuj sie tym. Te panie w recepcji nie sa lekarzami, lecz jedynie znaja ich procedury. A w procedurach wewnetrznych maja ustalone, ze przy pozytywnej becie pacjentka powinna sie zglosic w 25dpt oraz w 35dpt. Dlatego moze sie Pani zdziwila, ze masz wyznaczony termin na 23dpt. Mi moj Dr prowadzacy powiedzial, ze powinnam sie pojawic w klinice miedzy 9 a 13 lipca, podczas gdy 11.07 to moj 25dpt [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
No nie. Alkohol to zupełnie co innego i jego nie można.
No wlasnie w tym sęk. Ze o sledziach dywagujemy w kategoriach ewentualnych mozliwych bakterii (np listeria), ktore w swiezej sprawdzonej i przebadanej zywnosci nie wystepuja, ale w surowym miesie pojawic sie sporadycznie moga. Natomiast alkohol jest szkodliwy sam w sobie. A na plod dziala destrukcyjnie. Przyjaciolka studiowala na Pedagogicznej i pamietam jak przynosila obrazki dzieci z FAS rowniez normalnych niepatologicznych matek niepijacych, ktore np przez przypadek spozyly alko w czekoladce. Powaznie
 
reklama
@gosia321 @chlopkers no ja mojemu tez mowilam ze to przez hormony, strerydy (i frytasy :p) Ale z nim nie ma zmiluj. "To pocwicz" uslyszalam.
A co do Krakowa to ja nie uwazam zeby tu byla kultura na drodze, aczkolwiek wiem, ze w Warszawie jest gorzej. U nas przynajmniej ktos wlacza kierunkowskaz przed zmiana pasa, a nie po ;)
Hehe moj do mega szczuplych tez nie nalezy wiec jak powiedzial ze wczesniej cwiczylas przy poprzednich procedurach jak prowadzilas zajecia wiec mu powiedzialam spojrz w lustro i pobiegaj :)
 
Do góry