reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj zleciało nie wiadomo kiedy, to fakt. Po takim wysypie bet i zwolnienu brzucha to wybacz ale tyk razem poprostu nie ma szans abyś za chwilę to Ty nie leżała przy wc.
Kiedy start? Czytałam ostatnio delikatne rozczarowanie o dr. Już lepiej??
Nie wiem czy lepiej:p musi sie doktorek postarac po prostu i mnie poprowadzic, bo na razie to mam wrazenie ze sama sie prowadze a on pisze co ja chce:oo:
No i musi sie udac, taki mam plan bo jak nie to chyba bede.musiala prace zmienic, nie chc juz do tej ciulandii wracac:ninja2:
 
reklama
Nie wiem czy lepiej:p musi sie doktorek postarac po prostu i mnie poprowadzic, bo na razie to mam wrazenie ze sama sie prowadze a on pisze co ja chce:oo:
No i musi sie udac, taki mam plan bo jak nie to chyba bede.musiala prace zmienic, nie chc juz do tej ciulandii wracac:ninja2:
Az tak zle? Kurde wszedzie w robocie jakies jajca wychodza
 
Witam wszystkie Panie :)
Piszę aby pochwalić się swoim szczęściem :) 23,06,2018r urodziłam miłość swojego życia !
Mój synek jest cudowny i kocham go ponad życie. Cały trud, który włożyliśmy w to aby się udało poszedł w zapomnienie :) WARTO WARTO WARTO !!!!
Nigdy nie rezygnujcie. Ja jeszcze niedawno myślałam, że nigdy nie zostanę mamą a teraz codziennie patrzą na mnie ślicznie oczka przepełnione miłością. Nie było jeszcze dnia żebym nie płakała patrząc na moje szczęście.
Pozdrawiam Was wszystkie i jeszcze raz apeluję!! Nie rezygnujcie bo i wam się uda! WARTO!
AniaAsia! Moje najserdeczniejsze gratulacje! Baaaaardzo sie ciesze Waszym szczesciem!! A powiedz jak synek? Co z tymi torbielkami? Mam nadzieje, ze jest zdrowiutki jak rybka! :) Jak dziewczyny nie wyprosily to ja poprosze jakies fotki Twojej malej wielkiej milosci :)
 
A takie pytanko do dziewczyn, ktore robily badania moczu bedac na dopochwowym progesteronie. Nie robiono Wam problemow z badaniem moczu, w ktorym sa resztki wyplukujacego sie leku, np. Lutinusa? [emoji6] bo kurcze zapomnialam sie lekarza zapytac dzisiaj, a kazal mi na jutro przyniesc mocz na badanie przy okazji morfo
 
Ja rozumiem wszytko, ale poczułam się jak gowno wymieszane z błotem na tej wizycie! Samo zachowanie lekarza było karygodne
Ja tam bym napisała skargę. Trzeba walczyć z chamstwem.

Niech się zastanowi następnym razem.
Serio, kto jak kto ale lekarz powinien wiedziec jaki to trudny problem być niepłodnym i wspierać zamist walić po głowie.

Takie osly przynoszą wstyd dla świata medycznego!
 
Mmm jak ja tesknie za granica za barami mlecznymi [emoji173][emoji173][emoji173]

Kochana karm kropki skoro sie domagaja! [emoji16]

Dziewczyny tylko nie wyglupiajcie sie z tymi śledziami, cos tam kiedys gadalyscie ze bierze was chęć, nie wolno w ciąży! Wytrzymacie 8 msc :)
Sledzie mozna
 
reklama
A takie pytanko do dziewczyn, ktore robily badania moczu bedac na dopochwowym progesteronie. Nie robiono Wam problemow z badaniem moczu, w ktorym sa resztki wyplukujacego sie leku, np. Lutinusa? [emoji6] bo kurcze zapomnialam sie lekarza zapytac dzisiaj, a kazal mi na jutro przyniesc mocz na badanie przy okazji morfo
Hmm przy dopochwowej opcji progesteronu nawet jakbysmy sie wyszorowaly tam na dole to zawsze cos tam sie znajdzie w moczu
 
Do góry