reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzieki, rozumiem czyli musze sobie do tego intralilidu dokupic 400ml 0.9% soli fizjologicznej i to mi przed podaniem zmieszaja tak? A sol fizjologiczna bez recepty?
Zalezy w ktorej aptece. Wiem, to gupie ale ja mieszkam w malym miescie i w jednej kupie sol bez problemu a w drugiej potrzebowalam chyba nie recepte tylko zapotrzebiwanie na lek które musiał wystawic mi lekarz
 
reklama
Szczerze mówiąc nie wiem bo ja jedno i drugie miałam na recpecie wypisane, ale podejdź i zapytaj w jakiejkolwiek aptece. A w ogóle jak ty w ciechocinku to może tam normalnie podają rozcieńczony? Weźcie poratujcie jak któras się orientuje, bo ja w piątek jadę na pierwsze podanie :D w razie czego wezmę swoja sól i się będę upierać ;)
A sól sprzedają chyba w 0,5l butlach, można podać 100 w żyłę, domieszać intra i podawać dalej albo odlać seteczkę i dopiero dolać intra.
Wez sobie sol. Ja mialam tam 2razy wlew i dawali sam ibtralipid tylko w tedy nie wiedzialam ze to ma isc z sola. Nie musisz tego mieszac, mi docent powiedzial tak albo tak jak ja mialam czyli 250 ml soli, ibtralipid i znow 250 ml soli a sol kupisz tez o poj 250 ml bo sama ta bralam i chyba sa jeszcze 100
 
Tak, mam tak samo 100ml w 400ml i przez 3-4h
Dzieki :) to mi napisz jak w piatek ci
Wez sobie sol. Ja mialam tam 2razy wlew i dawali sam ibtralipid tylko w tedy nie wiedzialam ze to ma isc z sola. Nie musisz tego mieszac, mi docent powiedzial tak albo tak jak ja mialam czyli 250 ml soli, ibtralipid i znow 250 ml soli a sol kupisz tez o poj 250 ml bo sama ta bralam i chyba sa jeszcze 100
Ja to mialam raz w ciechocinku i nie przywiazywalam specjalnie uwagi co mi podaja ale tylko taka buteleczka byla, czyli w ciechocinku to zle podaja chyba...
 
reklama
Trochę? hihi no to super :D Leżcie, leżcie i odpoczywajcie, ostatnie dni wolności! Jeeeeeeej no ale zleciało, buuuu a ja dalej w d.pie:p
Oj zleciało nie wiadomo kiedy, to fakt. Po takim wysypie bet i zwolnienu brzucha to wybacz ale tyk razem poprostu nie ma szans abyś za chwilę to Ty nie leżała przy wc.
Kiedy start? Czytałam ostatnio delikatne rozczarowanie o dr. Już lepiej??
 
Do góry