reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po raz kolejny miło zaskoczyła mnie dr Paliga [emoji4] wczoraj o 23 napisałam do niej maila z pytaniem o to TSH, a dziś o 6 rano już miałam odpowiedz [emoji54] od jutra zaczynam przyjmować pół tabletki euthyrox i regularnie się sprawdzać.
Pytanie jeszcze z innej beczki, czy miałyście duże skłonności do siniaków, zmian na skórze po heparynie? Ja zawsze miałam łatwość w zdobywaniu siniaków, ale teraz to kurde zaczynaja się robić same [emoji20]
 
Olgaa teraz sobie odpocznij ale obserwuj forum, z problemem z nasieniem ( ale dopytaj dziewczynek) jest z novum surykatka chlopkers ( ciąże), z katowic jest vorrei ale dopiero czeka na transfer. Uszy do góry, ważne że u ciebie jest ok. tylko już jedź do dużej kliniki.
Potwierdzam [emoji4] w Novum przyjmuje tez dobry androlog-dr Wolski. Bardzo doswiadczony lekarz. Zapiszcie sie tez do niego na wizyte. On bedzie wpisywal zalecenia lekarzowi od in vitro. My np trafilismy w okienko gdy M mial w miare ok (jak na nasze mozliwosci) nasienie wiec spieszyli sie z rozpoczeciem procedury. Ale mowili ze jak nie zdazymy to bedziemy mrozic. To naprawde profesjonalna klinika.
 
Nooooo wlasnie tez zmnie to zaskoczylo aleee co tam niech rośnie [emoji14]

Dziekuje kochana! [emoji8]
Zastanawiam sie wogole czy jeszcze powtarzać betę?jesli tak to ile razy jeszcze?czy juz tylko na wizyte isc ?
Ja dzis dzwonilam do lekarza z kliniki z moimi trzema wynikami bety i powiedzial zeby powtorzyc 1-2 razy wraz z progesteronem. I pozniej w dniu wizyty pecherzykowej, tj w 25dpt (wypada 11.07) tez bete i progesteron zrobic. Ale u mnie to chyba przez te plamienia, ktore sa wciaz obecne i sie nie zmniejszyly. Dr generalnie jest nimi mocno zaniepokojony.
 
Hej Kobiety. Kto dziś radośnie - GRATULUJE - kto dziś smętnie - BĘDZIE DOBRZE ✊✊✊. Dziewczyny idzie ohu...ć - mam 2 różne wynik ANA 1 - robione 16.06.18 jak byk napisane " ujemne" , a z 20.06.18 ANA1
"dodatnie" . Quwa czy to możliwe ? Zawsze mówię , że w mojej rodzinie wszyscy poza mną normalni. Aaaaaa
20180629_182242.jpg
 

Załączniki

  • 20180629_182242.jpg
    20180629_182242.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 360
Dziewczyny gratuluje pięknych bet :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Dobrze, że dzisiaj piątek bo już padam na twarz:oo::oo::oo: Miłego popołudnia dzisiaj mężuś ma urodziny więc mała imprezka:D:D:D:D
Wstyd sie przyznac ale ja dzis zapomnialam calkowicie ze moj ma imieniny [emoji45] zle sie czuje od wczoraj, nie spalam pol nocy, dzis tez taka nieprzytomna i kurde nie zauwazylan ze dzis 29.06 [emoji21]
 
Dziewczyny, brzuch boli i to dość mocno.
Na razie nie plamię, lekko podbarwiona wydzielina, naprawdę ślad. Miał ktoś? Swiruję. 16 dpt.
Ja dzis 13dpt i od kilku dni mam takie rozowe plamienia. Mnie od razu lekarz pytal o progesteron. Niestety nie mam swiezego wyniku tylko z 8dpt. Swiezy zrobie jutro. Moze zadzwon do swojego Dr?
 
reklama
Ja juz po drugim usg podgladujacym jajeczka.Wiec moj doktorek powiedzial ze wszystko idzie w dobrym kierunku ze jajeczka rosna i widzi ich 6.niewiem czy powinnam sie cieszyc bo jest ich tylko 6:(Myslicie ze moze moge naprodukowac ich wiecej jeszcze?:(
Ale to nie jest zly wynik [emoji4] lepiej miec 6 dobrej jakosci niz 15 byle jakich. Nic sie nie martw, jest dobrze [emoji9]
 
Do góry