reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Komórki nk można było by delikatnie zbić intralipidem lub sterydem, stosunek cd4/cd8 powinien być w okolicach 1, ale szczerze mówiąc nie wiem o co w nich chodzi, no i limtocytów T masz prawie pod górną granicę, więc to jest ok. A w którym w ogóle dniu robiłaś to badanie?
lekarka mi kazała zrobic po poronieniu te badania a poroniłam 11 czerwca bo miałam puste jajo płodowe a badania wczoraj robiłam
 
Kochana bierzesz heparyne? Mi kazali w przypadku czerwonego mocnego krwawienia, od razu odstawic
Chlopkers, nie biorę heparyny. Odpykać troszkę ustało. Ale że dość mocno bolał mnie jajnik, postanowiłam jednak pojechać na izbę, zeby zobaczyć, czy zaimplantowało się w jamie macicy, czy niedajbóg gdzie indziej... Jakos nie mam śmiałości dzwonić do swojej dr. Niby mam jej komórkę, ale jakoś wolę nie używać.
 
Wstyd sie przyznac ale ja dzis zapomnialam calkowicie ze moj ma imieniny [emoji45] zle sie czuje od wczoraj, nie spalam pol nocy, dzis tez taka nieprzytomna i kurde nie zauwazylan ze dzis 29.06 [emoji21]

Mój mąż tez ma dziś imieniny i zapomniałam [emoji23][emoji23][emoji23] o 13 sobie przypomniałam. Z rana dostał mega opierdziel i aż mi wstyd podejść z życzeniami :( wybaczą nam!
 
Dziewczyni , którym cudotwórca z Łodzi zlecił badanie bakterie Helicobacter i miałyście dodatnie. Jakie byly zalecenia ? Mnie wyszły ponad normę 3.81 :growl: m@łżowi 0.71 - quwa :szok:
 
Dziekuje dziewczynki pocieszylyscie mnie co do moich jajwczek.mama nadzieje ze bedzie ich wiecej niz 6 :) Jade wlasnie z mezem nad ocean polezec i sie odstresowac.Musze czekac znow na telefon od swojej pielegniarki w sprawie wyniku estradiolu bo dzis znow krew mi pobierali.
To mi sie wlasnie podobalo jak bylam w USA ze macie tam meega szerokie piekne plaze! Normalnie ludzie samochodami jezdzili po plazy [emoji3] w ogole Stany to takie moje nigdy nie spelnione marzenie [emoji7] no i te odleglosci, bez auta ani rusz [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny teraz troche odsapne. Mamy dopiero czerwiec a ja już po 2 nieudanych IVF. Zdecydujemy się chyba na novum, najpierw może ten Paśnik cos podpowie. Sama już nie wiem.
Jak bedziesz sie rejestrowac i np chcialabys do ktoregos z tych bardziej obleganych lekarzy, podpytaj ladnie pania kiedy dany dr wrzuca swoj grafik dla nowych pacjentow. My tak z Dr Z mielismy ze okazalo sie, ze on tylko 4 dni w miesiacu przyjmuje nowe osoby, bo ma tak duzo roboty. Wiec podpytalam pania z recepcji od kiedy mozna sie zapisywac na dany miesiac i czatowalam przy telefonie na otwarcie zapisow [emoji4]
 
Do góry