reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia, a moze teraz bedziesz lepiej odpowiadac na stymulacje skoro AMH spadlo z bardzo wysokiego do w dobrego poziomu? W ogole ile mialas pobranych jajek w poprzedniej procedurze?
Kochana, na razie się tym nie przejmuję, zobaczymy co będzie po stymulacji :p
Jak tak leci to chyba zostały mi jeszcze max dwie, a potem to już będzie tylko wyciskanie :oo:

Poprzednio rosło kilkanaście (ok 15) jajec, ale pobrali łącznie 9, z czego 7 dobrych, więc nie było jakiegoś urwania głowy. A dawki miałam 150 mensinorm + 125 ovaleap, więc też nie jakieś mierne.
Dobra, nie myślę, nie gdybam ;) Idę się ogarnąć na romantyczny wieczór :D :p
 
reklama
No troszeczke racji ma bo tak naprawde wiekszosc witamin dostarczamy z pozywieniem
Wiem Gosia. Dlatego chyba jednak ogarne sobie ten preparat, o ktorym pisalyscie ze ma same metyle [emoji4] dha i wit D i tak suplementuje ekstra. Zelazo przed procedura mialam w dolnej granicy normy, to pewnie trzeba bedzie cos ogarnac. I jod tez osobno [emoji4]
A Thorne Prenatal najwyzej moge brac jedna tabletke na kilka dni, on ma wszystkie witaminy w USA uznane ze niezbedne w ciazy.
Btw. dzis rano pierwszy raz w zyciu mnie zemdlilo. Nie sadzilam ze przy becie ponizej tysiac moga pojawic sie mdlosci
 
Kochana, na razie się tym nie przejmuję, zobaczymy co będzie po stymulacji :p
Jak tak leci to chyba zostały mi jeszcze max dwie, a potem to już będzie tylko wyciskanie :oo:

Poprzednio rosło kilkanaście (ok 15) jajec, ale pobrali łącznie 9, z czego 7 dobrych, więc nie było jakiegoś urwania głowy. A dawki miałam 150 mensinorm + 125 ovaleap, więc też nie jakieś mierne.
Dobra, nie myślę, nie gdybam ;) Idę się ogarnąć na romantyczny wieczór :D :p
Ło matko zazdraszczam tego wieczoru... Ja przez te torbiele to mogę marzyć... Chcialoby się
 
Kochana, na razie się tym nie przejmuję, zobaczymy co będzie po stymulacji [emoji14]
Jak tak leci to chyba zostały mi jeszcze max dwie, a potem to już będzie tylko wyciskanie :oo:

Poprzednio rosło kilkanaście (ok 15) jajec, ale pobrali łącznie 9, z czego 7 dobrych, więc nie było jakiegoś urwania głowy. A dawki miałam 150 mensinorm + 125 ovaleap, więc też nie jakieś mierne.
Dobra, nie myślę, nie gdybam ;) Idę się ogarnąć na romantyczny wieczór :D :p
No to mialas tak samo jak ja, 7 dojrzalych komorek. A mi lekarz mowil, ze jestem na granicy pcos, ale ze jeszcze by mnie nie zakwalifikowal biorac pod uwage pelna definicje [emoji4]
Bedzie dobrze Kochana! Milego wieczoru![emoji4] Pij do kolacji czerwony nektar bogow, bo za chwile to sie bedziesz mogla napic conajwyzej soku z burakow [emoji38]
 
Nie mialam nigdy histeroskopii, czy to mozna w klinice in vitro zrobic? Bo nie wiem jak to badanie wyglada. Ja myslalam, ze moze jak robie z KD to endometrioza nie mialaby az takiego znaczenia, ale moze jesli bym to miala to cos sie wytwarza I nie pomaga to maluszkowi. Jakie mialas objawy endo? Moze sa jakies dziewczyny, ktore zaszly z endo?
Ja generalnie endo miałam stwierdzone na podstawie usg swojego ginekologa. Od niego dostałam skierowanie na laparo i czekałam 5 miesiecy. Robiłam normalnie na NFZ. Ale idąc do szpitala tam żaden z lekarzy nawet ordynator jak mnie przyjmował to nie chciał w ogóle przyjąć do wiadomości ze to jest to. Ordynator podwazal diagnozę mojego lekarza. Pomimo że pracują w tym samym szpitalu! Mój lekarz zrobił mi laparo a po 2 tyg. Przyszły wyniki potwierdzające.
Jeżeli chodzi i histeroskopie tego badania wymagał ginekolog z kliniki. Tak więc udała się znowu do swojego lekarza on mi dał skierowanie i termin miałam za tydzień normalnie znowu na NFZ. Z tego co znalazłam w cennikach naszych klinik to badanie kosztuje u nich do 3 tys. zł.
 

Załączniki

  • Screenshot_20180628-175334_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20180628-175334_Samsung Internet.jpg
    71,3 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Witam Panie w ten pikny dzionek. Dziewuszki - odebrałam ANA 1 i jest dodatni (+) ... Będę żyła ? A serio co to oznacza ? Z góry dzięki Buziole
 
reklama
Do góry