reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, mam do was pytanie bo caly czas mnie to nurtuje, a nie dostalam jednoznacznej odpowiedzi. W kwietniu po ostatnim transferze przy okazji bety badalam progesteron i wyszedl cos kolo 8. Bralam 3 x 2 lutnius i w 5 dniu po transferze mialam delikatne plamienie (moze implantacyjne), pozniej 11 dnia po transferze znowu zaczelo sie plamienie i trwalo kilka dni no ni niestety beta zaczela spadac. Czy myslicie dziewczyny, ze to ten niski progesteron mogl zawinic? Przeciez chyba przyjmujac progesteron plamienie dopiero powinno nastapic po odstawieniu czy sie myle? Lekarz powiedzial, ze nastepnym razem zwiekszymy dawke, i bede mu na 100% o tym przypominac.
Mógł on, mogło coś innego, tego nie zgadniemy. Na pewno nie jest tak, że plamienie jest dopiero po odstawieniu progesteronu. Ja tam nie raz miałam tak, że jeszcze biorąc tabletki dostawałam okresu więc jak organizm stwierdza, że nadszedł czas to nie ma na niego siły.
 
Ja schodziłam co 4 dni po jednej tabletce, czyli niecały miesiąc mi to zajęło. Jak odstawiłaś i nie masz plamień ani skurczy to moim zdaniem bez sensu wracać do brania. Może ona się zakręciła, a że nie wyprowadziłaś jej z błędu to wypisała receptę:)
No już byłam pewna, że ja źle zrozumiałem, ale wychodzi na to, że chyba dobrze. Plamie nie mam, ale wczoraj były skurcze. Wzięłam na to nospe. No i co dalej robić? W ogóle ta wizyta taka do dupy była. Nawet usg mi nie zrobiła, tylko palce włożyła 8 stwierdziła, że wszystko ok..
 
reklama
Zrobiłam to usg na wiślnej, bo był najkrótszy termin. Wszystko ok. Ale boli dalej, no cóż może po okresie przejdzie. Kurcia u tej twojej pani doktor byłam w zeszłym roku w superior na ul. Czyżyńskiej i faktycznie super babeczka ( polecał ją Janeczko). Dziekuje dziewczynki za szybkie odpowiedzi. Jesteście niezastąpione.
 
Do góry